Logan Club Bucuresti Pe Bicicleta,rola,trotinete...etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ci bicla..

    acum am gasit topicul asta si eu fiind oarecum tanar pe aici.. cum a ramas pana la urma? Se mai fac iesirile cu bicicleta sau se stabilesc la intalnirile de la Polivalenta?
    Fat and Curious

    Comment


    • #32
      Ar fi interesant sa mai vad si eu alti biciclisti inafara de mine pe la intalniri, pana acum am auziti multi doritori dar am fost singurul care a mai aparut cu bicicleta ( bezme poate sa confirme ).
      sigpicBIKER INSIDE

      Comment


      • #33
        Am promis ca aduc rolele cand vin cu masina! De atunci pana acum am venit doar cu CFR-ul, asa ca nu le-am mai carat dupa mine, dar o sa ma tin de cuvant!
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • #34
          Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

          Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

          Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.


          mai are rost sa vin sa ne intrecem ? )
          turbo makes torque and torque makes fun

          LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

          Comment


          • #35
            Am tras acum 3 zile o tura cu bicicleta... trebuia sa ajung repede undeva si cum la 8 dimineata nu am loc nici sa respir in Militari am pus repede mana pe bicicleta... era neatinsa desi o aveam cumparata de 3 luni... mi-a placut tare mult... cum prind putin soare cum dau iarasi o tura...
            sigpic

            Comment


            • #36
              uite`l tu unde era

              Comment


              • #37
                :P tu cand intentionezi sa iti iei? la vara mergem pe bicla la pescuit
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Si eu nu stiam daca merita sa imi cumpar bicla si sa ma "dau" singur cu ea...la primavara imi achizitionez si eu una si sper sa ne plimbam in haita....in perioada liceului ii rupeam rotile prin bucuresti,ma plimbam de nebun ) mai cu seama ca urmaresc de atunci turul frantei.Chiar sunt foarte interesat de bicicleta.Dar pe vremea asta nici sa imi bat cainele nu am chef

                  Comment


                  • #39
                    FCD in ADN

                    suna bine rau... dinamo

                    intrucat a venit iarna.. vreau sa achizitionez un submarin..si o sanie trasa de cai...
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • #40
                      Da!Ai dreptate....;) mersi

                      Comment


                      • #41
                        doar gura de voi aici , de cand sa deschis threadul , nu sa concretizat nimic.
                        mergem la mioveni cu bicicletele ?

                        Comment


                        • #42
                          Nu gandesti rau Cata. La 35 de grade in plin camp...
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • #43
                            si totusi...cine poate sa se desparta de masina si sa iasa cu role, bicileta?a venit vara.... lasa masina in parcare si da burta jos la o plimbare sanatoasa

                            Comment


                            • #44
                              nu vezi ca sunt numai vijelii , unde vezi tu vara

                              Comment


                              • #45
                                vijelii?e vara tactule...pai vrei vara fara ploaie si sa bata vantul?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google