Tu Cu Ce Te Ocupi ? Poate Avem Nevoie De Ajutorul Tau !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Atex
    Deci eu sunt cel mai batran ) ,electronist cu service autorizat, si cu diploma mecanic auto si electrician auto) care sunt un fel de hobi in prezent!,am avut atelier service si tinichigerie auto in 1992-1996,prima masina pe care am condus era al tatalui meu un Moskvich(cred ca se scie asa) varianta 407 pe care am condus in bratele la tata in 1975 la varsta de 5 ani.La zece ani statea Tata pe dreapta
    Si printre primii useri ai forumului inregistrat in prima luna
    Join Date: 12-26-06
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #32
      Originally posted by Cristi_Xp
      Si printre primii useri ai forumului inregistrat in prima luna
      Da atunci eu am stat pe dreapta ca nu am avut permis de conducere,si loganul statea in curtea la mama)
      Am avut o tamponare cu masina veche ,neacordare de prioritate,30 de zile umblat cu taxiuri DCI) si mers pe jos(cu vechiul cod rutier) si m-am ales cu un logan DCI (tot raul este un bine!)
      cu toate ca inainte eram anti logan ,s-au mai bine zis anti Dacie!~
      permisul a fost suspendat in 15 noiembrie(++dovada de 15zile),actele pentru cumparare am facut prin data de 25 noiembrie masina a fost fabricat in data de 29.noiembrie ,eu am primit pe data de 10 decembrie si am stat pe dreapta pana pe 29 decembrie (intrebandu-ma oare se invart rotile la masina asta?)
      trebuia sa stau pana pe 31 decembrie,(de fapt 3-4 ianuarie) d-ar pile si ciocanuri,intelegi matale.am primit carnetul mai repede

      Comment


      • #33
        Originally posted by Atex
        Deci eu sunt cel mai batran )
        mai sunt si altii mai in virsta ca tine, eu numai cu un an, dar altii cu mai multi
        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

        Comment


        • #34
          gata de azi numai sunt student,sunt licentiat in economie,bine ca am scapat ca ma saturasem de atata scoala

          Comment


          • #35
            Originally posted by SUPERCAR
            gata de azi numai sunt student,sunt licentiat in economie,bine ca am scapat ca ma saturasem de atata scoala
            Felicitari colega.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • #36
              merci merci

              Comment


              • #37
                Originally posted by SUPERCAR
                bine ca am scapat ca ma saturasem de atata scoala
                pai nu urmeaza masterat,doctoratfelicitari

                Comment


                • #38
                  felicitari....si succes in continuare

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by gabriel
                    pai nu urmeaza masterat,doctoratfelicitari
                    merci da ma gandeam sa mai iau o pauza,cand ma gandesc ca un masterat mai dureaza inca 2 ani

                    Comment


                    • #40
                      inginer electronist
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #41
                        Cameraman la TVR, in timpul liber predau la facultate

                        Comment


                        • #42
                          momentan ... fara ocupatie ... din septembrie stundent la Academia de Politie
                          Plecat departe

                          Comment


                          • #43
                            YO

                            sunt inginer la o firma din ploiesti...licentiat in economie, am inceput alta facult ( an 2) .

                            pt moshu care da la campina la politie...bafta... io stau vis-a-vis de poarta

                            Comment


                            • #44
                              eu sunt jurnalist

                              Comment


                              • #45
                                aaaa scuze la academie... atunci bafta x 2

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google