Tu Cu Ce Te Ocupi ? Poate Avem Nevoie De Ajutorul Tau !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Viitor ofiter maritim, deocamdata student, pe 16 decembrie ar trebui sa-mi incep primul voiaj pe mare . Deabea astept.
    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

    Comment


    • #92
      io .....elev clasa a12 -a ) astept bacu :-w ;) si doamne ajuta facultatea
      sigpic

      Comment


      • #93
        lucrez la o firma de shipping in constanta port - meseria mea este:
        manager export, logistic & tracking operations

        Comment


        • #94
          Cand lucram, adica pina pe 8nov cind m-a bagat in service si pe mine si loganu1,4-plus, eram taximetrist de bucuresti la NATIONAL TAXI. aCU SUNT perpedes si traiesc din ce mai am in buzunar si sunt doar membru loganist

          Ai de capu' meu. da mai exista si topicul: ce meserie aveti? si e la fel. un moderator nu le poate unii?

          --------------------------------------------------------------------------------

          Comment


          • #95
            De baza, inginer mecanic, profesie , programator. Ce sa-i faci.. unde se castiga mai bine.
            Logan Berlina 1.5 DCi 65 CP - Preferance 26 OCT. 2006 sigpic

            Comment


            • #96
              corect laurentiu. dupa armata si facultate am facut si masuratori topo si cadastru si autocolantari si vb ta de toate. si inca as mai face, dar dupa cum e vremea afaqra, nici pisica nu as scoate-o. toate cele bune fratilor.

              brutusanf?! restaurator?, ok, ce restaurezi? mobila?, case? obiecte de arta?, sau masini?. dc le ai cu masinile, caut tip care sa ma ajute sa termin de restaurat un fiat 850-sport fabricatie 1965.
              Last edited by andrei; 7 December 2007, 11:48.

              Comment


              • #97
                Originally posted by dsorinmihail
                brutusanf?! restaurator?, ok, ce restaurezi? mobila?, case? obiecte de arta?, sau masini?. dc le ai cu masinile, caut tip care sa ma ajute sa termin de restaurat un fiat 850-sport fabricatie 1965.
                Restaurez arme albe si de foc medievale si nu numai ,de patrimoniu si nu numai
                "cromul este placerea mea"
                "cui nu-i place , valea"

                Comment


                • #98
                  Nu am apucat sa citesc ce si cum lucreaza toata lumea. Promit sa o fac cand am putin timp liber.
                  Eu bag suport intr-una din cele 3 companii de telecomunicatii (Romtelecom, RDS, UPC) in departamentul servicii clienti - call center :P

                  Nu va spun in care sa nu ma luati in suturi :P
                  Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by morariu_alex
                    Nu am apucat sa citesc ce si cum lucreaza toata lumea. Promit sa o fac cand am putin timp liber.
                    Eu bag suport intr-una din cele 3 companii de telecomunicatii (Romtelecom, RDS, UPC) in departamentul servicii clienti - call center :P

                    Nu va spun in care sa nu ma luati in suturi :P
                    Esti la RDS , hahaha
                    "cromul este placerea mea"
                    "cui nu-i place , valea"

                    Comment


                    • RDS e chiar OK. In 3 ani am avut netul cazut de numai 2 ori, si atunci pentru ca a fost defectiune in reteaua electrica.

                      ontopic: economist, raspopit inspre IT.
                      Logan KissFM 1.5 dC
                      B-79-MEF

                      Comment


                      • Originally posted by VENOX
                        IT Support Technician, Designer si Traducator Germana-Engleza
                        Am fost promovat, acum sunt Solution Engineer in loc de IT Support Technician.

                        Comment


                        • Eu SGV....... ia ghiciti?

                          se pare sau eu nu mam uitat bine sau is singurul SGV-eu
                          Last edited by andrei; 9 December 2007, 16:18.

                          Comment


                          • soldat gradat. voluntar ??

                            Comment


                            • eu inca sunt student.. si poate viitor loganist;)
                              Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

                              Comment


                              • soldat gradat. voluntar!!! da asa e .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google