Tu Cu Ce Te Ocupi ? Poate Avem Nevoie De Ajutorul Tau !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    multumesc. Deja am dat si am luat examenul.
    Plecat departe

    Comment


    • #47
      bravo man... atunci sa nu-i arzi pe loganisti...daca ajungi pe la rutiera...

      desi nu am vazut ofiteri la rutiera
      Last edited by andrei; 7 August 2007, 12:04.

      Comment


      • #48
        Economist.
        Phone: +40 723 661 361

        Comment


        • #49
          student anul 1 la facultatea de petrol si gaze(poate descopar benzina pe undeva aveti de la mine pe urma 100 l de fiecare )
          sigpic
          astra h 1,7 cdTI

          Comment


          • #50
            Cameraman national tv viitor stundent media pro (imagine) actual student spiru haret marketing - tocmai am terminat posliceala de cameraman - fotoreporter.
            sigpic
            Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

            Comment


            • #51
              student la medicina in timisoara....sper sa trec cu bine primul an

              Comment


              • #52
                Profesor... de mate... cred ca tot singurul si din categoria asta la fel cum sunt si singurul satmarean hehehe

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Seby
                  Profesor... de mate... cred ca tot singurul si din categoria asta la fel cum sunt si singurul satmarean hehehe
                  misto yo m-am inteles bine cu profii mei de mate
                  sigpic
                  astra h 1,7 cdTI

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Seby
                    Profesor... de mate... cred ca tot singurul si din categoria asta la fel cum sunt si singurul satmarean hehehe
                    Singurul profesor de care sunt mandru din liceu e cel de mate, restul bleah si vorbesc serios.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • #55
                      merci, bodyn, Rocri, sunteti loganisti adevarati

                      Comment


                      • #56
                        Seby, la liceu sau la gimanziu? Ai inceput sa dai meditatii? Se castiga foarte bine daca esti bun la ceea ce faci si daca stii sa te faci inteles. Sa ai bafta!
                        numar secundele

                        Comment


                        • #57
                          merci marius, la liceu... cat despre meditatii, se castiga foarte bine dar e un stres si o raspundere enorma plus faptul ca nu mai ai timp liber deloc... eu zic ca banii castigati astfel sunt munciti din plin

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Seby
                            merci marius, la liceu... cat despre meditatii, se castiga foarte bine dar e un stres si o raspundere enorma plus faptul ca nu mai ai timp liber deloc... eu zic ca banii castigati astfel sunt munciti din plin
                            cand mai nimeresti niste elevi care nu au deloc habar de mate te chinui in zadar...dar banul merge inainte
                            sigpic
                            astra h 1,7 cdTI

                            Comment


                            • #59
                              FLO inca n-ai scris aici,dar din ce ai scris pe alte thread-uri,cred ca esti navigator. Nu-mi dai si mie niste sfaturi ?
                              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                              Comment


                              • #60
                                Cu cea mai mare placere, dar sa-mi spui ce te intereseaza, ok?
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google