Tu Cu Ce Te Ocupi ? Poate Avem Nevoie De Ajutorul Tau !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai sa ma trec si eu pe aici:
    Ocupatie: Elev,clasa a X-a la Liceul Tehnologic Forestier din Curtea de Arges,profilul economic.
    Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

    Comment


    • Ok, sa-mi pun si eu descrierea aici:
      - aproape 30 de ani,
      - istoric,
      - aproape arhitect
      - ghid urban
      - fost corporatist
      - bloger la Adevarul
      - fost bloger despre arhitectura/istoria cladirilor de prin tara
      - proprietar de Logan
      MULTA LUME, PUTINI OAMENI...

      Comment


      • cautati dupa mesterul Vasile pe Google, ca nu am voie sa pun link aici...;)

        Comment


        • [QUOTE=Alex Matei;1645447]
          Originally posted by Cezar
          oaaaa. Ce misto. Hai ca am sa-ti dau o ecuatie de gradul al 3 lea, cu multe lemne necunoscute.




          Chiar daca numele liceului nu are nici cea mai mica legatura cu profilul meu este o poveste mai complicata.Erau 2 licee(de economic si de forestier(industrial dupa denumirea veche) iar acum cativa ani cele 2 fiind in aceeasi cladire s-au unit si uite asa liceul Forestier are profil de economic. Sper ca acum te-ai lamurit dl.Cezar si vei lasa mistoul deoparte.

          Alex, te superi degeaba:

          1 - in primul rand esti clasa a X-a, cum tu ai zis => ca nici macar nu ai permis;
          2 - fiind elev, si neavand o ocupatie (inca)/meserie/job... nu stiu cu ce este de ajutor postarea ta de pe acest thread.

          PS: Cezar, vreau si eu dOO bilete la Bai!
          Last edited by roxana22; 23 January 2015, 17:36.
          Event planner

          Comment


          • La baile cu lava incinsa. Te astept in Iad. Iti dau 2 la ennnn builete.

            Comment


            • Salut! De ceva vreme ma ocup cu repararea hardware a telefoanelor(de la un buton, pna la placa de baza, module, display..). Ce se poate repara, se repara, si unde nu am ce face, inlocuiesc piesa respectiva. Imi mai bag nasul si prin laptop-uri, pc-uri... Daca aveti probleme sau ceva, puteti sa ma contactati oricand la 0734495712. Drumuri bune!
              Toate lucrurile bune dureaza putin!
              http://www.loganclub.ro/forum/b_64_e...40#post1481440

              Comment


              • In timpul liber ...rulotist

                De pe la sfarsitul lui martie pana prin noiembrie obisnuiesc ca in weekend sa fac cate o iesire prin imprejurimi ( asta insemnand in limita a 100km)
                In concedii mai "scap" si pe afara cate o tura pe an

                ADRIAN Vatamaniuc
                0727.883.438

                Comment


                • In timpul liber citesc piticigratis, deci sunt piticigratist de ocazie.
                  Bre nea Adriane, las-o-n baschetii innoroiati de aici... Mai ai de zis ca esti inotist de ocazie, citist de catavencu, fumator de narghifleica si degustator de ciuperci.

                  Comment


                  • DA , sunt si inotist de ocazie, citist de catavencu, fumator de narghifleica si degustator de ciuperci otravite. Nu-i bai.
                    La care mai adaug , in bashchetzii miei umeji, sticlist semi-profesionist , halberist junior, aruncator de carbuni pe gratar si schmecker cu staif.

                    Nasol, nu ? .............Asa ziceam si eu.
                    ADRIAN Vatamaniuc
                    0727.883.438

                    Comment


                    • Avem un loganist instalator pe aici?
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Am eu un baiat care este instalator acreditat. Are si 2 loganuri dar nu e forumist. Daca esti interesat, da-mi un semn, garantez eu pentru calitatea lucrarii ;) 0724934666

                        Comment


                        • Nu mai garanta mai aiurea, ca nu te pricepi tu la instalatii.
                          Vitrioale, stii cum obtii garantie, nu? Factura, chitanta cu inscrisul pe factura: - garantie pt lucrare 60 zile. Si stai linistit.
                          Nu vorbe de la pustiulica de 27 de ani. Fara suparare, dar nu te pricepi tu tata la chestii ce tin de garantii.

                          Comment


                          • Originally posted by Cezar View Post
                            Nu mai garanta mai aiurea, ca nu te pricepi tu la instalatii.
                            Vitrioale, stii cum obtii garantie, nu? Factura, chitanta cu inscrisul pe factura: - garantie pt lucrare 60 zile. Si stai linistit.
                            Nu vorbe de la pustiulica de 27 de ani. Fara suparare, dar nu te pricepi tu tata la chestii ce tin de garantii.
                            Persoana pe care vreau sa o recomand este licentiata la facultatea de instalatii din Bucuresti, are certificare ISCIR, firma care activeaza pe piata de 8 ani. Deci nu e o problema sa emita factura si bon fiscal. Dar vorbim asa, ca sa ne aflam in treaba.

                            Comment


                            • Tata este instalator.
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • Se mai practica on-topic-ul pt fiecare thread,sau scriem dupa ce ne vine in cap,parca thread-ul se numeste "tu cu ce te ocupi,poate avem nevoie de ajutorul tau" si nu ce faci in timpul liber...
                                sigpic
                                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google