B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Are careva de dat un "v" cromat de MCV? Eu pot "dona" la intalniri niste devirusari la laptopuri, sa zicem.

    Comment


    • donez 2 suporti proiectoare bara berlina, unul bun, unul lipit cu picatura. Cine doneaza de mcv?

      Comment


      • Dau catelusa rasa Labrador, are 4 luni, e aurie, are nasucul umed, vaccinul polivalent facut, carnet de sanatate, si vrea un camin calduros, si un stapan iubitor..

        Astept cereri de adoptie..
        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

        Comment


        • daca ii stergi nasucul si o faci sa raspunda la comenzi, o iau...
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • dresajul poti sa i-l faci si tu.. doar avem om in club .. si tu ca organizator poate te invarti de un discount..
            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

            Comment


            • ***

              Mi-ar face o deosebita placere ... s-o infiez !!!! Acum sa vedem si ce vrea actualul stapan ;) .
              Last edited by bagheera; 15 March 2010, 22:23. Reason: adaugat cuvinte
              :popa:

              Comment


              • Un V cromat de MCV..anyone?

                Comment


                • actualul stapan nu vrea nimic.. decat sa-mi dai un telefon maine sa stabilim unde si cum o dau..
                  un animal se da pe ceva simbolic.. 1 leu de exemplu..
                  0721246886 Vip3rutzu

                  Vand Bara fata "berlina" culoare negru mat cu plasa in loc de grila de sus si de jos nezgariata neindoita, cu tot cu ornamente cromate si suporti proiectoare;
                  predare personala in Bucuresti 100 Ron

                  scuze de dublupost
                  Last edited by Vip3rutzu; 16 March 2010, 00:39. Reason: Automerged Doublepost
                  REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                  Comment


                  • ..iata si niste poze cu bara inainte si dupa ce a fost data jos de pe masina..
                    Attached Files
                    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                    Comment


                    • boxe auto pe 13cm Pioneer TS-G1309 (Pret 1 buc cola 2L)
                      oglinda berlina neagra de stanga , reglaj manuela (Pret 1 buc cola 2L)

                      Comment


                      • vreau eu boxele....daca nu sa abonat nimeni la ele..multumesc

                        Comment


                        • boxele ajung la tine atunci
                          vineri seara le ai , la intalnire

                          Comment


                          • bara s-a dat, catelusa a primit un camin.. nu vrea nimeni o nuca de schimbator de ambition 2005?
                            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                            Comment


                            • Ghinion ... asta e ! Imi pare rau .... am intarziat o juma de zi S-a dat catelusa !
                              :popa:

                              Comment


                              • il cumpara cineva pe viperutzu..il dau eftin(ce stie sa faca: da din coada cand e cazul, danseaza, vorbeste, are toate calitatile ) un bidon de cola vreau pe el asta VInde tot ma...
                                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google