B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Fof: considera ca am facut deja schimbul.. sa fii tu fericit.. in continuare oferta este valabila pentru gumele pe care le-am luat de la FOF..
    @Nyt: nu oi vrea sa ti le dam tie tot moca?.. e ca si cand le-ai lua mai ieftin ca in service.. si apropo.. am zis "negociabil".. acum depinde de talentul fiecaruia la acest proces
    Last edited by Vip3rutzu; 18 April 2010, 16:06.
    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

    Comment


    • moca = tot moca,moca,exclus 200 lei negociabil

      [QUOTE=Vip3rutzu;585050@Nyt: nu oi vrea sa ti le dam tie tot moca?.. e ca si cand le-ai lua mai ieftin ca in service.. si apropo.. am zis "negociabil".. acum depinde de talentul fiecaruia la acest proces [/QUOTE]

      daca taceai filozof ramineai,ti se trage de blondul care l-ai avut pe cap,e de inteles,dar poate ai uitat,eu am pe masina 205/50/16,mai si precizezi,ca e mai ieftin ca in service,pai daca sunt moca ce ieftineala mai exista,dale tot moca sa se roage lumea la sanatatea ta
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • vand 4 cauciucuri matador elite 2 ( vin skodele echipate stock cu ele ) 195/15 au in jur de 25 000 km si se prezinta in stare buna. 300 ron

        Comment


        • Originally posted by Vip3rutzu View Post
          Vand 2 Cauciucuri Motrio Impulsion 185/65/R15 88T NOI.. cu dungile si codurile de bare pe ele..
          Le dau la 200 lei negociabil

          Ofer 150 de lei.
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Vand filtru de aer si filtru de ulei pentru benzinare
            pret 30 ron

            Comment


            • si poze cu produsele
              Sunt facute in romania , deci nu e de "firma"
              Attached Files

              Comment


              • @frankcadillac: as mai negocia dar n-are rost.. 150 de lei sunt pentru resoftare, si da si tu un pachet de tigari .. ale tale sa fie.. cand si unde? ai numaru meu pe prv..
                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                Comment


                • Da-le mie moca.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • s'au dat! ;)
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Am spre vanzare 2 aparatori de noroi de cielo modificate de userul dsign sa mearga si pe logan, sunt noi nu am apucat sa le pun pe masina. Mentionez ca si dsign are asa ceva montat pe masina. Pret 20 lei

                      Comment


                      • jelly mai faci schimb de capace de la jante? ne vedeam sambata daca doresti..

                        Comment


                        • volan ph2 - 230ron cu airbag inclus
                          urgent.
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • @razvan: mai ai capacele alea?

                            Comment


                            • Originally posted by razvanamza View Post
                              jelly mai faci schimb de capace de la jante? ne vedeam sambata daca doresti..
                              Razvane facem schimbul dar numai cu conditia sa arate bine sa nu fie zgariate pentru ca ale mele sunt ca noi. Din cate am vazut prin poze parca sunt putin zgariate, sau ma insel? Ok ramane sa ne intalnim odata la polivalenta dar sambata acum nu pot pentru ca petrec, de Sf. Gheorghe

                              Comment


                              • vand doua boxe de fabrica blaupunkt de logan prestige. sau dau la schimb cu o nuca misto pentru schimbator.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google