B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super, ma duc eu sa-l iau.
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • ok. te rog vineri seara sa-mi dai un sms sa nu uit sa i-l dau. sa-l barai cu placere!

      Comment


      • Cumpar 2 anvelope 195/50/15 - pret decent.

        Vinde careva vreo antena CB ?? Second hand.
        Last edited by FANE_CLK; 21 October 2013, 15:16. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • Vand 4 cauciucuri logan de vara rulate dar bune. Nu sunt taiate, explodate.. etc. Sunt date jos de e masina pentru ca am luat de iarna iar pentru vara am alte jante. 3x Montana ( dot 2005) 1xkormoran 1xbarum. Detalii si mai multe poze pe PM. 30 lei bucata.
          Attached Files
          My Ride- Cameleonu agitat http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...=1#post1522462

          Comment


          • amortizoarele s-au dus!
            raman arcurile la 80 lei!

            Comment


            • arcuri stock logan ph2. au circa 30.000 km. cat oferiti ? nu cunosc piata.

              Comment


              • Vand cele 2 console dintre scaune. Cea cu pahare si bricheta si cea de la frana de mana. 50 ron ambele!
                Attached Files
                My Ride- Cameleonu agitat http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...=1#post1522462

                Comment


                • Originally posted by Andrei.TMT View Post
                  Vand sau schimb Router WiFi Linksys ADSL2 aproape nou !
                  Este compatibil cu reteaua Romtelecom !

                  Astept oferte de schimb !
                  PRET : 180 lei
                  Inca valabil.
                  Spuneti voi un pret sau o oferta de schimb.
                  Vreau sa scap de el.
                  My Ride ! B - 29 - TmT

                  Comment


                  • se doneaza capace boxe+suporti de lgn ph1 (gri deschis), manere deschidere usa,m manere deschidere geam. unele elemente sunt zgariate. poze mai pe seara, daca sunt doritori.

                    Comment


                    • ma intereseaza p mine cele ptr boxe ptr un viitor proiect daca se poate bineinteles

                      scuze ptr dublu post,rog un moderator sa imbine posturile !
                      CUMPAR jante tabla logan pe 15 astept oferte ! Multumesc anticipat !
                      Last edited by YzyBoy; 22 October 2013, 14:05. Reason: Automerged Doublepost
                      Logan Forum consiliaza nu si repara!
                      [/SIGPIC]

                      Comment


                      • un set de cauciucuri de iarna pt logan pe 15? ceva oferte?

                        Comment


                        • 2 anv am io
                          150 lei ambele merg 2 ierni lejer https://www.google.ro/search?q=185/6...2F%3B340%3B340

                          Comment


                          • Vand scaune fata+bancheta spate de PH1. Pret: 150 lei fara huse sau 200 lei cu husele care se vad (proaspat spalate ). Husele originale sunt gri. Defecte: scaunul soferului are o gaura cat diametrul unei tigari, facuta de boul de la care am cumparat masina. Pretul este negociabil, accept si schimburi, in special cu accesorii pentru masina 0724934666
                            Attached Files

                            Comment


                            • Cumpar bec pentru proiector PH1, poate sa fie si folosit, important e sa se aprinda normal 0724934666

                              Comment


                              • Cumpar un capac de roata - model "TISA". Poate sa fie si folosit dar, in stare buna!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google