B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dau 4 anvelope 195/50/15 bune de distractie, 50 lei toate 4, doritorul le ia din Theodor Pallady, de la Subaru

    2 bucati sunt uzate si au galme, celelalte 2 mai au 50% carne, dar sunt vechi.

    Dau 2 anvelope Dunlop SP Sport 9000 205/40/17 uzate, doritorul le ia din Theodor Pallady, 30 lei ambele.

    Daca cineva doreste sa le ia pe toate odata : 51.2 lei

    0725524207 Nu ma frecati cu mesaje pe forum pt niste cauciucuri uzate, nu pierd timpul sa raspund. Cine le vrea vine sa le vada, ii plac, le ia.
    Last edited by dsign; 30 April 2014, 17:43.
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • De vanzare

      Salut.
      De vanzare:
      1. Set lampi originale spate Logan PH1 2005 folosite pe masina doar 6 luni. Impecabile, 100 ron/bucata;
      2. Set oglinzi electrice incalzite Logan PH1 2005 berlina. Functioneaza ireprosabil, carcasele nu sunt sparte, geamurile de oglinda sunt cele din prima echipare. Pret 110 ron/bucata
      3. Faruri angel eyes Logan PH1 cu lupa doar pe faza scurta. Sunt intregi, in bune conditii optional se pot vinde cu tot cu becurile xenon H1 6000k. Pretul farurilor este de 150 ron iar daca doriti si cele 4 becuri si cele doua balasturi ramase, suma ajunge la 220 ron;
      4. Set anvelope de iarna Michelin Alpin A3 echipate cu jante otel originale pentru Logan 1, Sandero 1, Sandero Stepway 1, MCV. Rotile sunt montate, anvelopele sunt aproape noi. Pret 1000 ron.
      5. PRODUS NOU: set cadou pentru pasionati format din caciula, fular si o pereche de manusi cu inscriptiile Michelin. Pret 35 ron/set, 100 ron pentru 3 seturi.
      Produsele de la puntul 1 pana la punctul 4 se vand numai impreuna, rog nu insistati inutil pentru desperechere. Multumesc mult pentru intelegere.

      Comment


      • Originally posted by dsign View Post
        Dau 4 anvelope 195/50/15 bune de distractie, 50 lei toate 4, doritorul le ia din Theodor Pallady, de la Subaru

        2 bucati sunt uzate si au galme, celelalte 2 mai au 50% carne, dar sunt vechi.

        Dau 2 anvelope Dunlop SP Sport 9000 205/40/17 uzate, doritorul le ia din Theodor Pallady, 30 lei ambele.

        Daca cineva doreste sa le ia pe toate odata : 51.2 lei

        0725524207 Nu ma frecati cu mesaje pe forum pt niste cauciucuri uzate, nu pierd timpul sa raspund. Cine le vrea vine sa le vada, ii plac, le ia.
        Revin cu rugamintea sa nu ma frecati la ridiche cu mesaje sms, pe forum sau alte metode in afara de telefon.

        Am primit azi o "oferta" de la un cetatean atat de plin de bun simt incat nici nu s-a semnat.

        Dau anvelopele de mai sus cuiva care se antreneaza/se distreaza in afara drumurilor publice. Nu vreau sa am pe cineva pe constiinta.

        Vinerea viitoare le arunc la Remat daca nu sunt doritori.

        Ah, uitasem sa zic: banii merg la Casa de Copii !
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • vand oglinda electrica ph2 dreapta fara capac. nu am poze, se vede live

          pret: 70 lei negociabil. valabil doar pt bucuresti

          nr tel: 0765 90 60 26

          Comment


          • cumpar carlig de remorcare si suport pentru bicicleta cu prindere pe carligul de remorcare
            zambeste ...

            Comment


            • Eu mi-am luat carlig de la ati-motors cu 290ron , l-am montat singur (kit electric inclus ) .

              Comment


              • Originally posted by Nimeni View Post
                Eu mi-am luat carlig de la ati-motors cu 290ron , l-am montat singur (kit electric inclus ) .
                din cate vad pe net ati-motors sunt dealeri ford. eu am logan.
                zambeste ...

                Comment


                • Mai baga o fisa . Cauta bine pe google . Eu tot logan am , 1.5 dci , carligul de logan l-am luat de la atimotors (au si pe da ciaclub topic ) .



                  Carligele sunt Galia , eu mi-am luat carlig zincat cu 290ron + kit electric . In Vitan era 330ron Galia negru + kit electric , ala zincat era 370...

                  Comment


                  • De vanzare :

                    - bord PH2 + ornamente + cozoroc ceasuri + comanda ventilatie cu cabluri -290 lei discutabil - bordul are mici defecte
                    - set aparatori noroi - cele de fata sunt accesorii de origine, cele de spate sunt petarde - 50 lei discutabil
                    - alarma cu 2 telecomenzi - nu stiu modelul - 50 lei fix
                    - ornamente aripi - modelul continuu pe fata si bonus 2 buc de fata din acelea care se monteaza cu aparatori de noroi 40 lei fix


                    Va rog sa veniti cu oferte serioase acolo unde am scris ca e discutabil, nu ca "domnul" de acum cateva zile pentru care o sticla de Cola la 2.5litri valora 50 lei!
                    Attached Files
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Gasesc la cineva cheia de la capacul jentilor de aliaj Sinaia?!
                      Attached Files
                      My turbo lag, give your MPI, a chance

                      Comment


                      • Vand arcuri sport H&R
                        tel: 0754495028
                        Pret:400 lei

                        Comment


                        • vand oglinda electrica ph2 dreapta fara capac. nu am poze, se vede live

                          pret: 70 lei negociabil. valabil doar pt bucuresti

                          nr tel: 0765 90 60 26

                          Comment


                          • Vand stopuri logan fumurii in stare foarte buna, nu sunt zgariate, sparte sau alte defect. Pret 100 Lei
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • Schimb toba sport carub rosie cu toba stock. masina va ramane tatalui meu si nu ii place...

                              Comment


                              • Cumpar fete de usi fata/spate cine are ma poate contacta 0764781781
                                ABS+ 1.6

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google