Masinile Noastre- BUBUITE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • loosh....dar stiai ca nu ai voie sa depasesti coloana si nici sa iesi din coloana?
    nu ai voie atunci cand esti pe un drum cu o banda dus, una intors sa depasesti 2 masini odata, si aici se numeste coloana, fara gluma!, depasesti una si dupa aceea si pe a 2-a
    eu am vazut depasiri in curbe, depasiri pe trecerile de pietoni si cu cale ferata...etc
    lipsa text

    Comment


    • Prima data eram pe o strada cu sens unic, iar a diua in sens giratoriu. Daca ieseam din coloana, provocam eu accidentul. Continui aici.
      Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
      sigpic

      Comment


      • asa e, aici ai dreptate si eu sunt contra amiabilei
        lipsa text

        Comment


        • eu sunt de acord cu amiabila!

          Comment


          • inseamna ca produci ceva accidente , daca esti deacord cu amiabila.

            Comment


            • Intrebarea e cum ne ferim de kamikaze?
              Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
              sigpic

              Comment


              • loosh...stam acasa, asa ne putem feri de sandibeli
                si pe trotuar te poate lovi, pe trecerea de pietoni, ciobanii astia intra in casele oamenilor si cu masina
                lipsa text

                Comment


                • Originally posted by Eu4yas View Post
                  Salut.

                  Eu iti spun asa, fereasca D-zeu ca vreodata sa fii tu neatent si sa nu acorzi prioritate si-atunci cred ca nu vei mai fi asa de inversunat impotriva amiabilei. Eu sunt patit, nu m-am rugat de om, am sperat doar el sa fie bine. Am vorbit frumos i-am spus ca mergem unde vrea dansul si el singur dupa cateva minute in care posibil s-a dezmeticit mi-a spus ca nu vrea niciun fel de politie si "hai sa mergem sa facem amiabila ca nu vreau sa-ti ia permisul, oricine pate gresi".
                  Dupa ce ca avea roata stramba si vai de el de-i atarnau plasticele l-am mai tarat si vreo 10 km dupa mine pana la sediul firmei de asigurare.
                  politie frate,ce amiabila,am calcat pe bec sa platesc,vb tale Eu4yas mi-au produs rauri de lacrimi...stii legea privind circulatia autovehiculelor pe drumurile publice,atunci respect-o,pt ca in momentul in care te-ai urcat la volan esti raspunzator pt viata ta si a celor din jur,de ce?...pt ca manevrezi un fier,iar fierul manevrat necorespunzator,poate intra in carne vie si te poate nenoroci pe viata,atit pe tine cat si pe cei din jur...
                  stima si conduceti cu simtul raspunderii !!!
                  sigpic
                  Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                  pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                  Comment


                  • Originally posted by CataFOF View Post
                    inseamna ca produci ceva accidente , daca esti deacord cu amiabila.

                    da, cam 5-6 pe saptamana! am ajuns cu rca-ul la 12 mil pe an din cauza ca sunt un sofer prost!

                    sunt de acord cu amiabila pentru ca scapi mai repede, mai usor si pana la urma "roata se poate intoarce"!

                    (ps....nu am avut si sper sa nu am accident! de cand am masina nu am folosit nici rca-ul si nici casco!)

                    Comment


                    • Originally posted by loosh View Post

                      Acum caut un stiker kissfm model 2007. Stie cineva, pe undeva?

                      Incearca aici.

                      Comment


                      • Originally posted by AGENTUL NYT View Post
                        politie frate,ce amiabila,am calcat pe bec sa platesc,vb tale Eu4yas mi-au produs rauri de lacrimi...stii legea privind circulatia autovehiculelor pe drumurile publice,atunci respect-o,pt ca in momentul in care te-ai urcat la volan esti raspunzator pt viata ta si a celor din jur,de ce?...pt ca manevrezi un fier,iar fierul manevrat necorespunzator,poate intra in carne vie si te poate nenoroci pe viata,atit pe tine cat si pe cei din jur...
                        stima si conduceti cu simtul raspunderii !!!
                        Nu m-am referit la accidente grave etc etc etc etc. Nu am spus ca cineva nu raspunde asupra comportamentului sau in trafic.
                        Ca sa nu mai lungesc aiurea, poftim, fiecare face ce vrea, suporta consecintele, plateste pentru ele intr-un mod sau altul.
                        Daca tu consideri ca este cel mai bine sa mergi la Politie, eu nu te opresc, la fel cum nici tu nu ma poti opri sa recurg la o intelegere amiabila (asta strict in cazul accidentelor fara victime sau orice raniti).
                        De fapt, de-aia avem intelegere amiabila nu? Sa ne putem folosi de ea!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          da, cam 5-6 pe saptamana! am ajuns cu rca-ul la 12 mil pe an din cauza ca sunt un sofer prost!

                          sunt de acord cu amiabila pentru ca scapi mai repede, mai usor si pana la urma "roata se poate intoarce"!

                          (ps....nu am avut si sper sa nu am accident! de cand am masina nu am folosit nici rca-ul si nici casco!)
                          beeee, esti n...n? 12 mil? feriti-va de PCH fratilor, asta e Kamikaze si sofer p...t pe deasupra
                          mi-ar fi rusine la atatea accidente, as tace drak din gura si nici nu as mai scrie pe undeva
                          de ce trebuie sa suferim noi ca esti tu un sofer p...t?
                          trebuie sa te punem pe prima pagina....ca cel mai p...t sofer din Logan Club Bucuresti!
                          lipsa text

                          Comment


                          • Bleizer citeste tati cu atentie tot postul lui!!!!



                            Vezi ca a mai scris si intre paranteze! PCH are skill!

                            Scuze de off!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • beeee, te bagi, mai facem si noi misto de el
                              lipsa text

                              Comment


                              • Cateva poze cu MLM-ul, dupa ce a fost pupat de o Toyota Land Cruiser.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google