Masinile Noastre- BUBUITE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si sa speram ca pe acest forum va fi ultima aparitie a loganului B 65 SSC

    Locatia Buzau sat Spataru la borcan pentru cunoscatori

    Soferul un coleg deal meu de munca Ia fost taiata fata si ca sa evite accidentul a intrat cu masina intrun cap de pod si ca urmare pozele urmatoare toti pasageri sant bine mai putin pasagerul care a fost lovit de airbag a avut ochi unflati cam in 2 zile va scapa in rest doar lovituri usoare
    Attached Files
    sigpicMCV Laureat 1.5 Dci 7 locuri

    Comment


    • Deci , ti-am zis... vinde masina... numai belele...off..
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • Cu sigurata cele mai urate clipe care le poate trai un sofer. Pozele iti taie pur si simplu glasul...nu mai am nimic de zis decat daca au fost raniti le urez insanatosire grabnica!!
        sigpic
        Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

        Comment


        • mama ce urat , airbagul de la sofer nu a sarit?
          Interactive Design Lights & Sound <- click

          Comment


          • deci nu.mi vine sa cred. iar s.a intamplat, cateodata nu e bine sa eviti ca poti tu sa iesi mai sifonat, mai bine dai in ei frontal
            Last edited by geo_ultras; 2 May 2011, 19:16.

            Comment


            • Geo..tu te auzi ce zici?..
              Dai frontal si poate urmarile sunt mai grave.

              Mai omule numai belele,imi pare rau sa aflu despre astfel de evenimente.
              Insanatosire grabnica celor raniti.
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • eu zic ca si a cam incheiat viata,,,pacat
                sigpic

                Comment


                • Imi pare rau de intamplare, dar VINDE-O...pana nu patesti Doamne fereste ceva!
                  Sau mai bine dezmembreaz-o!
                  Masina asta este foarte pacatoasa(sau proprietarul?).
                  Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                  Comment


                  • da matteo sunt constient ca urmarile pot fi mai grave, dar sa nu ai casco si sa bagi mana in buzunar...

                    Comment


                    • mi se pare incredibil ceea ce vad! decat cu ea mai bine cu bicicleta! dezmembreaz-o si ia-ti alta!!
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • am casco dar se va face pe casco si casco va lua bani de la siguratorul celui vinovat de accident


                        airbagul de la volan nu a sarit ca nu mai am spirala de la volan nu am gasito pe nicaieri si sa dau 550 ron nu dau
                        sigpicMCV Laureat 1.5 Dci 7 locuri

                        Comment


                        • Pffff ... deci nu imi vine sa cred cat ghinion ai putut avea cu masina asta. pacat


                          off topic :geo, mai bine te lovesti frontal cu riscul de 60% sa ai daune mai mari decat sa eviti ? da-l incolo de casco si de tot VIATA ARE PRIORITATE ! mai si ganditi cand vorbiti ...
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • off topic: dany dny tu sa comentezi cand o sa ai permis de conducere ;)
                            on topic: e bine ca ai casco, se rezolva. dar poate o evalueaza ca dauna totala si poate iesi mai bine, asta daca vrei tu...

                            Comment


                            • doamne,adrian vinde masina ca sigur e blestemata....2 pagini e numai mcv tau cu daune,dar cel mai IMPORTANT lucru e ca esti TU SANATOS,si nu ai patit absolut nimic....

                              Comment


                              • Vin si eu cu 2 incidente:
                                Primul, un vecin de bloc a incercat o depasire fortata, umed pe jos a derapat sa izbit de un volvo si a iesit in afara caroisabilului.Nu are nicio zgarietura.
                                Al doilea: Eu fiind autorul, mai aveam putin sa opresc la semafor cand dintr-odata ma fulgera ceva la picior si mi se pune un carcel....de acolo sa oprit frana si mam oprit intr-un iveco(autoutilitara).Stiu ca pare penibil dar asta e. )
                                Attached Files
                                ..::LOGAN 1.4 MPI AMBIANCE 2004::..
                                ..::KIA CEE'D 1.4 16V BEST 2008::..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google