Masinile Noastre- BUBUITE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ce a avut avariat de a costat 4300 lei?...ca din poze pare a fi aripa fata si eventual bara...

    Comment


    • au mai bagat si baietii una alta ... din poze maxim aripa ,far ,bara

      Comment


      • in a 3a poza se vede si usa ... daca nu ma insel, asa-i bib_andrey ?

        Comment


        • Oricum, sa repari/schimbi 3-4 repere si sa coste 45% din valoarea masinii....

          Comment


          • Am avut aripa si farul de inlocuit + toata partea de vopsit..de asta a costat asa de mult.
            Au preturi destul de piperate cei de la Meridian..numai manopera este 95lei/h .
            Last edited by bib_andrey; 3 May 2012, 11:42. Reason: Automerged Doublepost
            Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.
            sigpic

            Comment


            • Postez si eu aici din pacate ... dar ma bucur ca nu este ceva mai rau !

              Doua lovituri in bara din fata intr-o saptamana, prima oara gasit-a lovita in parcare ... si ieri din nou in coltul din stanga ! Totul se va rezolva pe RCA-ul celui vinovat
              Attached Files
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • bine ca nu ai spart farurile!
                Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                Comment


                • Imi pare rau pentru cele intamplate Dany, sper sa o faci repede si tot la fel de bine. Spor!

                  Comment


                  • Cred ca si farul are o clema rupt de la prinderea de sub bara !

                    Jelly - o sa iasa la fel de bine ca si inainte . bine ca nu este nimica grav ! ...
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • fratilor eu nu am bubuito...))) l-am bubuit pe un domn cu o skoda ocatavia.. avariile mele sunt mai mult decat minore: putin zgariat spoileru pe dreapta spate iar cuiu de remorcare nu are nimica deoarece a nimerit in spoiler in bandoul de plastic... victima: aripa dreapta fata indoita, bara fata/spoileru posibil de schimbat, carenaju interior si acela posibil + faru de pe dreapta, dar eu am dato cu el la pace si o sa facem maine constatarea amiabila(recunoscand ca a fost vina mea)...

                      Comment


                      • Salut ! Am si eu nevoie de un contact de unde pot lua o usa gri pt portbagaj la un logan mcv. Eu am gasit aici in sabareni cu 700ron decat tabla si geam si 800 completa ... nush mi se pare destul de mult ...

                        Comment


                        • Salut. sa arat ce am patit si eu luni pe data de 13.08.2012 lovit in spate la o trecere de pietoni pe blv timisoara. respectivu are asigurare de la euroins si urmeaza sa ma duc la cosntatare abea vineri pe 24.08.2012. am sanse sa o repar si eu intr-o luna sau am de asteptat?
                          Attached Files

                          Comment


                          • Agentii constatori sunt majoritatea in concediu, s-ar putea sa ai probleme cu cei de la Euroins,dar totusi care a fost motivul acestei amanari?

                            Si doi, tipul cu ditamai wolksvaginul are asigurare la euroins?Am ajuns ca in catecul ala, mort de foame in apartament cu bmw-ul la scara.

                            Comment


                            • pai mai devreme de 23 august nu se poate, am sunat si la alt centru de constatari si tot cam asa ma programeaza, cred ca firma e de vina, ex: in ianuarie am avut probleme cu o masina la firma, cel care m-a lovit avea de la asirom parca si in 2-3 zile m-au programat sa fac constatare. deci euroins sau carpatica sa nu aveti treaba cu ei niciodata.

                              Comment


                              • Originally posted by madi View Post

                                Si doi, tipul cu ditamai wolksvaginul are asigurare la euroins?Am ajuns ca in catecul ala, mort de foame in apartament cu bmw-ul la scara.
                                Ce mentalitate! Tu iti faci asigurarea obligatorie in functie de masina pe care o conduci?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google