Organizator Intalniri Logan Club Bucuresti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Fof-ule trebuie sa il mai ducem o data la turda, dar sa il lasam acolo... poate isi revine...

    Nea Mario chiar daca nu te mai poti implica atat de mult asta nu inseamna ca de la distanta nu poti ajuta clubu,fiind organizator, parerea mea de om care nu vine prea des pe la intalniri... majoritatea sa decida.

    Eu votez pentru Mario.
    Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

    Comment


    • #62
      sa`l ducem sa`l revergoram .
      io fac pariu ca mario tinea cu Mendy acuma si , de suparare ca la zbuciumat Bute , a zis ca renunta la tot.

      Bre mario , eu zic ca motivele sunt altele. poti la fel de bine sa ramai si sa functioneze treaba ca pana acuma , sdp cu mass-uri ,anunturi etc si in rest , d`aia suntem aici , sa ajutam cand v`a fi vreun eveniment gen RTS sau alte chestii de organizat.

      Comment


      • #63
        sincer ma cam surprinde postul lui Mario, chiar nu stiu ce l`a apucat. imi pare rau ca vrea sa ia o astfel de decizie, dar poate se mai gandeste si isi revine la normal.
        sigpic

        Comment


        • #64
          era beat mort mario,canta la stele,ce dreaq te-a apucat maaaa,ai baut bere expirata?
          sigpic
          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

          Comment


          • #65
            ma, tu te-ai ticnit? L.C.B. se identifica cu tine si tu cu noi. Vrei sa ne pierdem identitatea? Toti avem serviciu,probleme, insa tu te pricepi cel mai bine sa le faci si fata si spate. Asa ca,speram ca ai fost ori beat ori somnampul si iti dai seama ca esti pe cale sa provoci o revolta,mai ceva ca in Grecia.
            gata...Mario din nou si pentru totdeauna, la platane

            Comment


            • #66
              Mario, dupa cum vezi, ai destui sustinatori, asa ca te rugam sa te mai gandesti odata inainte sa iei decizia finala.
              Daca insa vei decide sa renunti, nu putem decat sa te asteptam in continuare la intalniri in calitate de coleg.
              Toate bune!
              Multi imi spun ca sunt nebun...
              Sincer? Nu credeam ca e asa vizibil...

              Comment


              • #67
                Pai daca ai luat decizia asta, eu propun ca noul organizator sa fie ales ca si in cazul precedent. SDP la treaba cu tine

                Comment


                • #68
                  eu propun ca noul organizator sa fie MARIO Popa ... daca ramai organizator de fiecare data cand vin la intalnire ai cate o bere de la mine ,asa de inceput ...

                  Comment


                  • #69
                    Privind problema din anumite unghiuri,eu propun sa RESPECTAM decizia lui Mario
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • #70
                      atunci sa propunem alt organizator , incep eu.
                      SDP oricum are titulatura de organizator , sa ramane asa si pentru CoO , Dada` , ca tot sunt in familie !
                      si cel mai important , amandoi au loganuri !

                      Comment


                      • #71
                        eu te propun pe tine CO fofeaza ... ce zici ? Si organizator sa devina SDP

                        Comment


                        • #72
                          Un pic lipsesc si se petrec lucruri multe... Asta e un lucru trist, dar in fine... decizia fiecaruia trebuie respectata!

                          Acestea fiind spuse, propun ca Mario sa faca prima nominalizare!
                          Event planner

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by CataFOF View Post
                            atunci sa propunem alt organizator , incep eu.
                            SDP oricum are titulatura de organizator , sa ramane asa si pentru CoO , Dada` , ca tot sunt in familie !
                            si cel mai important , amandoi au loganuri !
                            nu e o idee buna, pentru ca daca va lipsi unul , sunt mari sanse sa fie plecati impreuna, in familie.

                            Comment


                            • #74
                              Imi dau si eu cu parerea.

                              Incep prin a spune ca daca Mario este foarte hotarat sa renunte trebuie inteles. Daca se va intoarce, foarte bine, e respectat, respecta este foarte ok. (din punctul meu de vedere)
                              Daca Mario nu se va intoarce trebuie felicitat pt activitatea depusa, pentru tot efortul si pentru tot ceea ce a realizat pentru acest club.
                              Felicitarile mele Mario!

                              Acum, continuand, Cata, eu nu as fi de acord cu tine in privinta viitorului Co-Organizator. Nu am nimic cu Dada, departe de mine orice gand de rautate in privinta sa, dar eu spun ca daca copiii astia doi Dada & SDP, vor pleca si ei in concediu, pe undeva anume, vor pleca impreuna nu?
                              Atunci sa nu sara vreunul in sus ca vezi doamne n-are organizator la intalnire.

                              Este parerea mea.

                              Pe final vin si va propun 3 nume grele, l-as propune din nou pe fuguletz care chiar este activ vad dar din pacate voi spuneti ca trebuie sa aiba logan, asa ca sorry Cata.
                              Ordinea pe care o pun este pur si simplu intamplatoare:

                              1. Matheo66c

                              2. CataFOF

                              3. Cos_min_i


                              Toti 3 sunt membri ca lumea, cu vechime, cu loganuri deosebite, cu performante, respectati.

                              O zi buna!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                mersi Cata pentru propunere, dar este departe de mine dorinta de a candida si de a ocupa un loc importanta in randul LCB, nu ca nu mi`as asuma anumite raspunderi, dar pur si simplu nu ma caracterizeaza. Consider ca sunt alte persoane mai potrivite pentru a ocupa functia de organizator, cu mult mai multe cunostinte decat mine, cu o activitate intensa pe forum cat si pe la intanliri.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google