Organizator Intalniri Logan Club Bucuresti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Eu4yas View Post

    Pe final vin si va propun 3 nume grele, l-as propune din nou pe fuguletz care chiar este activ vad dar din pacate voi spuneti ca trebuie sa aiba logan, asa ca sorry Cata.
    Ordinea pe care o pun este pur si simplu intamplatoare:

    1. Matheo66c

    2. CataFOF

    3. Cos_min_i


    Toti 3 sunt membri ca lumea, cu vechime, cu loganuri deosebite, cu performante, respectati.

    O zi buna!
    Eu zic sa nu-l uitam nici pe Canto, care s-a retras la alegerile anterioare...


    1. Matheo66c

    2. CataFOF

    3. Cos_min_i

    4. Canto
    Multi imi spun ca sunt nebun...
    Sincer? Nu credeam ca e asa vizibil...

    Comment


    • #77
      hai sa scriu si eu ...

      nu stiu care este treaba cu mario dar vreau sa fie ok si ii respect decizia ...

      ca propunere din partea mea... organizator si co-organizator

      FOF , Matheo si maryus_laudat

      oameni care au facut cate ceva pentru club si cred ca vor avea grija mai departe ....

      Comment


      • #78
        Cu toate ca in ultimul timp nu am fost un obisnuit al intalnirilor din diferite motive vreau sa spun ca imi pare rau daca Mario renunta....acest club se identifica cu el. In cazul in care nu revine asupra deciziei, cel care ii va lua locul din punctul meu de vedere trebuie sa fie unul din cei trei :

        CataFof
        Matheo66c
        Cos_min_i


        Consider insa ca si SDP trebuie sa nominalizeze, pentru ca el are tot dreptul sa isi aleaga colegul de breazla

        Comment


        • #79
          Grea decizie intre CataFoF, cos_min_i SI Matheo66c din punctul meu de vedere.. fara suparare.... as alege Matheo66c pentru ca este un baiat extraordinar ! TOTUSI GREA DECIZIA CARE V-A VENII PAREREA MEA . !
          sigpic

          Comment


          • #80
            >>>>

            "cand spui LCB spui Mario ... cand Spui Mario spui LCB" .... Mario ... cu totii avem si zile mai nasoale ... eu cred ca esti omu potrivit la locu potrivit. Mario mai gandestete.
            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

            Comment


            • #81
              As vrea sa fac si eu o propunere : ROXANA
              S-a implicat la fel de mult in actiunile LCB si a facut-o cu brio. Are charisma,are fler,are capacitatea de a organiza,de a conduce un grup,are prezenta

              .....doar daca nu isi doreste ea ....

              Comment


              • #82
                Eu tin sa cred ca decizia lui Mario este strict personala. Mare om si am un respect deosebit pentru el. Deocamdata eu zic Mario sa te mai gandesti putin inainte sa iti dai demisia din aceasta functie, pune argumentele tale pro si contra in balanta.
                Last edited by cristivsb; 10 July 2011, 22:25.

                Comment


                • #83
                  Desi sunt cam scump la vedere in ultima vreme, il propun pe CataFOF in functia de CO., este prezent mereu, are initiativa, si sunt sigur ca s-ar descurca de minune.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • #84
                    Sorin, iti multumesc din suflet pentru cuvintele frumoase si increderea acordata! Mi-a placut mereu sa fiu omul din spatele 'actiunii'; consider ca fac mult mai multe de acolo.

                    Nu vreau sa fac polologhie pe acest subiect, dar am observat cateva lucruri, si-mi place s-o spun mereu verde-n fata, care, pe mine personal, ma fac sa le inteleg deciziile celor care NU vor sa se mai implice.

                    Atata timp cat toata lumea nu trage in aceeasi directie, un grup se dezbina. Am multe de zis, dar prefer sa ma abtin pentru ca, in fond, imi plac lucrurile constructive. Cand voi observa ca acel grup pe care eu l-am cunoscut candva isi va reveni, am sa ma implic iar. Pana atunci, inclusiv eu am decis 's-o las mai moale'.

                    Multumesc frumos, Sorin!

                    Eu am alta propunere: Skandal! - haide ca avem treaba ;)
                    Last edited by roxana22; 10 July 2011, 23:05.
                    Event planner

                    Comment


                    • #85
                      sa ne gandim si la skandal poate vrea sa revina nu stiu, totusi daca raspunsul final al lui mario este final... va rog sa nu da-ti cu paru, era doar o parere...
                      Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                      Comment


                      • #86
                        Si eu propun pe skandal , are experienta...
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • #87
                          Nu stiu poate ar trebui sa se puna de accord legat de Organizator, persoanele care am tras de Logan Club in toate directiile si au creeat aceasta familie de loganari care merita tot respectul.

                          Acum am citit pagina anterioara legata de propuneri. hai sa nu mai gandim doar la vechime. Conteaza atitudinea si experienta de a coordona o echipa...

                          Cine organizeaza cine nu organizeaza... pana la urma trebuie sa fie cineva sus care sa dicteze in ce directie o ia clubul, dar distictia asta nu-l va face mai special... tot loganar ramane.
                          Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                          Comment


                          • #88
                            Deci daca Mario doreste sa se retraga e alegerea lui( desi e pacat sa pierdem asa organizator).
                            O avea omu probleme sau timpul nui mai permite.
                            Nu sunt prea vechi dar propun si eu ceva:
                            SDP - Organizator
                            CataFOF - Co Organiztor( avand vechime si apare cam la toate intalnirile, fie ele poli sau fulgere), si e prezent si la cele nationale.

                            Multumesc skandal pentru propunere.

                            Pentru moment as ramane la Fotograf Oficial LCB.
                            B 51 PWW - Loganist.

                            Comment


                            • #89
                              Mario tata e decizia ta si eu unul o respect asa cum te respect si pe tine ; chiar daca renunta din aceasta functie asta nu inseamna ca ne paraseste sau nu va fi altaturi de noi si nu se va implica ...acolo unde e loc Mario e veselieee!

                              Skandal nu cred ca mai vrea ,el are alte responsabilitati acum si chiar asa tot se ocupa din umbra de anumite activitati ale clubului ...

                              Cat despre propunerea ca eu sa iau unul din cele 2 posturi ,as fi de acord doar alturi de FOF (cu el ma inteleg cel mai bine)

                              Oricine ar fi ales trebuie sa va ganditi ca trebuie sa fie activ atat pe forum ,cat si la intalniri , sa fie respectat ,apreciat si ascultat, nu cred ca masinile sau performantele reprezinta un criteriu , omul conteaza !

                              In continuare ii sustin pe FOF si SDP

                              Comment


                              • #90
                                As veni sa mai completez si eu cateva lucruri.

                                In continuare imi mentin parerea asupra celor 3, FOF, Matheo si Cos_min_i. A fost adus si Skandal in discutie, foarte bine, din punctul meu de vedere este super ok, este cel care a ridicat cel mai mult acest club. Daca ar dori sa revina nu cred sa fie vreo problema.

                                Totodata, luati in calcul si aceste chestiuni pe care vi le voi spune.
                                Pe cand a fost Liviu organizator s-au inceput anumite activitati, anume, campaniile pt casa de copii, calendarele, prezenta unor masini la diverse evenimente mari de tuning, cateva petreceri......
                                Legat de prezentele LCB la aceste Show-uri de tuning eu unul o consider primordiala, doar totusi suntem un club auto. As spune ca daca nu ar fi fost cativa insi (stiu ei) care s-au ocupat si cu unele interventii prezenta LCB la aceste show-uri ar cam fi lasat de dorit.
                                Asadar as propune ca urmatorul organizator sa-si asume niste responsabilitati mai mari un pic. Tot ce tine de proiectele demarate pana acum sa continue fara niciun fel de problema, cred ca toata lumea stie de campaniile umanitare, calendare etc etc dar sa-nceapa usor usor sa creeze conexiuni si legaturi cu organizatori sau oameni care sunt direct implicati direct in realizarea acestor evenimente de tuning majore sau competitii.

                                Daca suntem fair din cate stiu eu prezenta unor masini LCB pe la anumite evenimente/competitii s-au datorat cu ajutorul si prin amabilitatea Roxanei, altfel eu zic ca este destul de usor sa scriem kiss ora 21:00 pe intalnirile fulger.
                                Deci baieti, ganditi un pic mai sus, cum am spus, viitorul organizator are deja cateva proiecte demarate, dar haide sa stabilim si niste proiecte mai ambitioase, gen, in loc de 2 sau 3 masini la viitorul RTS sa fie 5, cu stand si tot ce trebuie.
                                Masini frumoase aveti, asociatia exista, de ce nu?

                                Ridicati un pic stacheta!

                                Chiar daca nu se va reusi, macar propuneti-va aceste lucruri.

                                Cu respect,
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google