Organizator Intalniri Logan Club Bucuresti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    @Eu4yas - nu esti in tema ...(sper sa nu gresesc dar asta stiam eu pana acum) Una din atributiile lui Skandal in ceea ce ne priveste ca asociatie (de care multi uita sau fac abstractie dar o sa vada mai tarziu care vor fi beneficiile pierdute) este sa ne introduca la anumite evenimente (un ultim exemplu- concursul de indemanare la care au participat ZIF si DDD sponsorizati de ASOCIATIA LCB in urma ubtinerii locurilor pe podium)

    Eu zic sa se faca un pool ... pareri au fost , propuneri au fost ...
    Last edited by cos_min_i; 11 July 2011, 09:44.

    Comment


    • #92
      Cosmin, nu este una din atributiile lui Skandal... este una din atributiile esentiale ale Asociatiei! Organizatorul trebuie sa aiba o stransa legatura cu aceasta, sa se implice, sa vina cu noi proiecte, propuneri, idei - NU doar sa le comenteze pe ale altora!

      Eu imi mentin propunerea, am motivele mele si sustin, de asemenea, cu desavarsire, postul lui PAU, si-i adresez inclusiv multumirile de rigoare!

      Chiar trebuie sa ne gandim daca vrem sa ramanem in continuare cei care se intalnesc doar sa manance seminte si sa bea Cola sau incepem sa ne maturizam si sa crestem. Oameni sunt, dar trebuiesc stimulati si incurajati! Practic!
      Last edited by roxana22; 11 July 2011, 09:54.
      Event planner

      Comment


      • #93
        Foarte bine Cosmin, eu propun ca si urmatorul Organizator sa tina mai strans cu el, dupa el si cu cei ce se ocupa de asociatie.

        Asta am vrut sa spun.

        Sa nu lase 3-4 oameni ci sa se implice si el.

        Altfel daca esti organizator si scrii kiss, carol, 23 si doar atat mi se pare cam putin. Sincer.

        Mai multa actiune!

        Hai bafta multa, si ce-o fi o fi.
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • #94
          Si inca o varianta:
          skandal ramane Super Moderator si ajuta Organizatori si Co Organizatori.
          Iar organizator si co organizator sa fie:
          SDP
          CataFOF
          roxana22
          Ce zice lumea?
          Bafta LCB
          B 51 PWW - Loganist.

          Comment


          • #95
            exact ce ati spus voi am zis si eu ...

            Ia pune-ti mana si faceti 5-10 randuri cu ce ar trebui sa indeplineasca fiecare ,un fel de fisa postului sa stie organizatorul / co organizatorul la ce se asteapta ,sa-si cunoasca limitele si obligatiile ... aici vorbesc foarte serios

            Roxana sa evoluam de la spart seminte si cola la un adevarat club trebuie sa fim mai uniti decat atat , nu indiferenti , nu egoisti si cu interese proprii ... e greu !

            Mariuse ,dute si mai formateaza ceva !

            Acum serios vorbind eu zic sa dezvoltam putin subiectul si sa punem accentul pe atributiile viitorului CO si ORG ... sa nu existe discutii si nemultumiri ...
            Last edited by cos_min_i; 11 July 2011, 10:14. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #96
              Imi pare rau de decizia lui Mario Popa dar asta e decizia lui si trebuie sa o respectam. In legatura cu noul organizator, nu-mi bat capul cu asa ceva dar eu zic ca trebuie sa faca mult mai multe lucruri, sa continue ce a inceput VIO si la mai multe!

              Eu4yas: Mersi de sustinere dar asta e, nu am logan! Stii tu la ce aspir eu ... urmeaza sa vedem pe viitor
              sigpic

              Comment


              • #97
                Cosmin, revin si spun: aceste indatoriri sunt deja redactate, chiar de catre mine, si exista in anexele Asociatiei!

                In momentul in care o sa existe acea persoana care va dori, benevol, sa-si asume aceste indatoriri, cu siguranta va lua la cunostinta aceste aspecte.

                Ca si restul membrilor, desigur, care vor semna un regulament. Nu degeaba am spus ce am spus pana acum...

                Nu degeaba s-a alergat pentru a se face totul legal. Eu una, astept oamenii care, in continuare, construiesc ceva, sunt deschisi si pot deveni lideri de opinie prin propria munca si respect castigat!

                PS: Marius, taman ce am spus mai sus ca va multumesc pentru propunere, dar locul meu este in spate, de acolo-mi place sa 'lucrez'

                Prefer sa raman la ajutarea imaginii Clubului, dar inca astept...
                Last edited by roxana22; 11 July 2011, 10:45.
                Event planner

                Comment


                • #98
                  ce de discutiii ... )

                  BUN ... cosmine , nu exista o fisa a postului ca sa organizezi ceea ce a facut mario , trebuie sa ai timp si cateodata nervi de otel ...

                  sa incepem cu inceputul si voi da cateva exemple :

                  o plecare : de facut o lista si trebuie sa ai grija ca la locul intalnirii sa fie toti cei de pe lista , sa suni pe intarziati si pot spune ca ai si o responsabilitate ca totul sa fie ok inainte de plecare.
                  stikere : sa ai puterea de decizie si sa vezi ca acel membru nou chiar vrea sa fie alaturi de club si ca merita acele stikere... care pana la urma reprezinta tot ceea ce sa facut in club pana la ora actuala.
                  tricouri : sa strangi bani si stai sa te ROGI de unu si de altul sa achite
                  primire membrii noi : am observat din pacate ca unii membrii noi se simt marginalizati , aici iar , trebuie sa fi atent si sa`l indemni sa se integreze...sa te rupi unpic de bisericuta ta si sa stai de vorba cu el ...
                  evenimente : sa fi in masura si sa alegi persoana potrivita care singura sau alaturi de tine ca si organizator , sa duceti la bun sfarsit organizarea in cel mai mic detaliu...
                  casa de copii : sa strangi banii ( si la fel partea cu rugatul ) sa administrezi cerintele copiilor sau a mamei lor , sa faci o lista , sa gasesti ceva sponsori si sa numesti persoane apte si disponibile de a duce la sfarsit anumite sarcini.
                  calendare : sa gasesti sponsori si sa decizi alaturi de club designul
                  mass-ul MAGIC : sa poti sa dai mass-uri si sa anunti pe toata lumea care nu intra si pe forum de locatiile si orele intalnirilor , diverse evenimente , campanii si mass-uri care sa ajute unpic si sponsorii care se implica activ in club
                  discutiile din club intre anumiti membrii : trebuie sa ai taria sa faci in asa fel sa ii impaci , sa stai de vorba cu amandoi si sa tragi o concluzie ca apoi sa apelezi la cel mai destept dintre ei si sa aplanezi ... nu sa stai spectator ... totul tine de diplomatie

                  si multe altele ... dar astea sunt cele mai importante

                  cat despre propunerea ca eu sa ma intorc ca organizator ... oricand sunt disponibil dar voi alege un co-organizator care sa aibe timp sa faca macar jumate din ce am prezentat mai sus.

                  Comment


                  • #99
                    Pai atunci asa:

                    skandal si roxana22 din spate cu imaginea, competiti, evenimente, etc...
                    SDP- organizator
                    CataFOF- Co Organizator( sau organizator)
                    Si inca un Co Organizator. ( Canto )

                    Ce zice lumea?
                    B 51 PWW - Loganist.

                    Comment


                    • Foarte bine Skandal ,asteptam acest post ...

                      Fa un pool ... si primul va fi Organizator si isi va alege CO
                      Last edited by cos_min_i; 11 July 2011, 10:57.

                      Comment


                      • Pentru membrii, am sa va rog sa cititi documentul atasat acestui post. Multumesc!

                        Cu siguranta, multi dintre voi il vor si semna!

                        Organizatorul o sa stie la randul lui, daca nu stie deja, cele spuse de catre Skandal, scrise sub o forma adecvata unei Asociatii, in actele de care mentionam.
                        Attached Files
                        Last edited by roxana22; 11 July 2011, 11:03.
                        Event planner

                        Comment


                        • nu am vrut sa scriu nimic de asociatie pentru ca nu este privita cu ochi buni de foarte multi , dar poate se mai gandesc si ei la beneficii , nu numai la faptul ca dau 5 lei pe luna )

                          Comment


                          • Bun. Skandal este dispus sa se intoarca ca si organizator... Eu mi-am sustinut punctul de vedere!

                            Acum s-au mai facut niste propuneri... Votam sau ce facem?

                            Skandal, restabilesti ordinea sau? Ca asa o tinem in discutii pana luna viitoare!
                            Event planner

                            Comment


                            • asteptam sa mai scrie si ceilalti membrii ... clubul nu este format doar din 5 membrii care au scris pana acum nu moare clubul fara organizator ... o saptamana ...

                              Comment


                              • Haoleeooo ce vaz pe aici Mario imi pare rau ca vrei sa te retragi. Oricum sunt sigur ca nu ne vei lasa definitiv.

                                Daca domnu Skandal doreste sa se intoarca are un vot de sustinere din partea mea, iar apoi eu zic ca el sa isi aleaga co-organizatorul.

                                In cazul altor scenarii as propune ca SDP sa isi continue activitatea de organizator alaturi de cine doreste.
                                Super Oferte Accesorii Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google