Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si azi pe frig am fost multi astept la vara sa vedem am fost vreo data 50 ? nu cred .... poate ajungem la cifra aceasta in vara
    Interactive Design Lights & Sound <- click

    Comment


    • Saru' mana de poze !
      Frig domne frig
      No Stress !
      http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

      Comment


      • Originally posted by Lanceru' View Post
        Saru' mana de poze !
        Frig domne frig
        somn domne somn )
        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

        Comment


        • frumos azi.....chiar am fost ceva prezenti......pozele: multumim nene Jocker pt jpg-uri.....bafta
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • frumoasa intanlirea de ieri. chiar daca a fost frig, ne`am strans destul de multi. multumim Jokere pentru poze, tare faine
            sigpic

            Comment


            • lasati omu in pace, ce daca are aparat foto mic, important e sa faci o poza calitativa, nu conteaza 12 mp, si asa nu ai unde sa o expui, parerea mea ca maxim 2 mp sunt de ajuns si in acei 2 mega ai calitate pe micul ecran, in mare parte conteaza si aparatul dar si in mare parte conteaza cine si cum le face iar cel mai important este sa fie cineva la fiecare intalnire sa se vada ca suntem prezenti. asa ca mii de multumiri lui thejock3rul!
              lipsa text

              Comment


              • Subscriu la spusele lui Bleizer.. Traiasca Jok3r! )
                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                Comment


                • Intalniri Bucuresti

                  Sal. Vreau sa stiu si eu daca sambata viitoare, 27 februarie, va mai intalniti unde si la ce ora. Daca puteti sa-mi spuneti. Sunt incepator, dar vreau sa particip si eu daca se poate. Multumesc anticipat.

                  Comment


                  • sambata vii toare pe 27, majoritatea suntem plecati la Intalnirea Regionala Brasov......va trebui sa urmaresti pe forum cine va veni sambata viitoare, desi nu multi, ca sa sti cu cine vei avea placerea,,,
                    pana atunci poti veni in fiecare seara la Kiseleff, acolo unde iarna este patinoar, incepand cu ora 21.00.....bafta
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • Astazi daca reusesc sa termin treaba vin si eu cu o mica surpriza la Polivalenta
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • din pacate azi absentez!!!!
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • azi absent sunt sus pe bar
                          Interactive Design Lights & Sound <- click

                          Comment


                          • prezenta azi...cred ca vin direct de la munca
                            jokere nu se accepta asa ceva, cum adica sa absentezi si azi???? te trecem absent nemotivat

                            ps: la multi ani alex, sa fii sanatos si sa ai parte de tot ce`ti doresti (totusi te astepam la poli cu o bere fara alcool)
                            Last edited by `dada; 20 February 2010, 10:40. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • Sper sa ajung si eu azi.

                              Munca benevol si gratuita te oboseste ceva de speriat.

                              Asta sper sa ajung chiar si cu intarziere.

                              Am diesel si are "lag"
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • Prezent si eu azi-

                                P.s: pt sdp - lasa ca ma revansez eu in special pt dexteritatea ta de speriat si pt restul: Alexspeed, CGK,
                                si cei doi raniti:d Eu4yas si fuguletz - care au blecat cu "buba"
                                B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google