Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa, asa... Multumim frumos! Inspirata melodia
    PS: jockerul a pus o poza... sa-i zicem: foarte inspirata! vedeti asemanarea?
    Gata, eu te las pe ziua de azi; cu dediacatia aia esti iertat...vreo ora asa )
    Event planner

    Comment


    • scz de off : nu stiam de gluma voastra dar mi-am imaginat Stii cat am cautat poza? uaileiii
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Da si cand ai gasit-ooooo!!! Deh: valoarea mea, valoarea mea, nu o are nimenea!
        Pardon, a lui! Se stie cine )
        Oricum, tare poza... poate facem un poster ca sa vaza si "altii" asemanarea! )
        PS: da primavara stiti cand vine anul asta?
        Last edited by roxana22; 8 March 2010, 18:28.
        Event planner

        Comment


        • Scuze de offtopic: Banati-o fratilor, banati-o
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Ei hai ca nu e draq asa de negru... vad ca deja ti-ai adoptat noua titulatura la semnatura: si atunci inseamna ca iti place! De ce vorbesti la plural? Nu faci fata singur? Eu sunt nevinovata, inocenta... nu recunosc nimic!!!
            Event planner

            Comment


            • De eram moderator va ardeam pe toti cu concediu pre-matinal timp de 9 luni pentru offtopic pe topicul de intalniri de sambata.
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • sall unde mai exact va intalinti sambata la polivalenta
                ma bag si eu la o gaseala
                Last edited by pacanel; 8 March 2010, 19:41.

                Comment


                • da barosane recunosc , sunt si la inceput sunt incintat sa intru si eu in clubul asta

                  Comment


                  • Veniti sambata pe la 15 in parcarea de la Polivalenta si va invartiti pana dati de un grup de Dacii Logan parcate aliniat, cu tot cu posesori mancatori de seminte, bautori de cola, vorbareti, veseli si prietenosi.
                    Va asteptam!
                    sigpic
                    ^Logan turbat (WIP)^

                    Comment


                    • Cum urcati dealul ala undeva pe partea dreapta,cum a spus si colegul,o sa vedeti multe loganuri parcate la linie si baieti care mananca seminte....va asteptam!

                      Comment


                      • ..dar sa va bagati in seama baietii.. veniti, va prezentati frumos, va integrati in discutii.. ca nu ati fi primii care ne-au acuzat ca i-am marginalizat.. adica.. vin si stau in masina 2 ore si dupa aia scriu pe forum ca tot noi i-am merginalizat..
                        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                        Comment


                        • Viperutu ti-ai luat talonul taica sau trb sa pui tevushca?

                          Cumpar LOGAN DIESEL
                          Last edited by CODITZA; 9 March 2010, 15:02. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • ptr viperutu semintele sant din partea case
                            vezi ca nu ai cum sa ma marginalizezi ca sar pe tine cu un loganist mai vechi

                            ptr viperutu semintele sant din partea casei sau le aducem noi ??? semintele fac parte din integrarea in absolut???
                            vezi ca nu ai cum sa ma marginalizezi ca sar pe tine cu un loganist mai vechi
                            Last edited by pacanel; 9 March 2010, 19:00. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • pai bine ma.. veniti cu pcr*-uri d-astea.. nu mai merge nimic legal in tara asta..

                              si yo uite.. in loc sa schimb toba, mi-am pus un silencer si ma duc cu ea asa la RAR

                              *PCR = Pile Cunostinte Relatii
                              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                              Comment


                              • Merge sa faci asa?ar fi beton!

                                Sa ne zici si noua ce rezolvi!suntem curiosi...eu cel putin...
                                Pai Jean isi baga cartofi pe teava si ii serveste pe aia la ITP cu chipsuri din teava si ii omologheaza toba.
                                Last edited by Dragman; 9 March 2010, 19:37. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google