Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa un pic pana in 12 s-au gasit doritori...................incepe lista de dezbateri
    S-a inceapa si cu mine lista odata:
    1.MCD
    2.Gionik
    3.isi trece numele singur
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • Originally posted by MCD View Post
      Se mareste lista..............si pa nea "gaboru" sigur vine cu radaru dupa el
      Buei ... faci misto de organu staului ? ( cat de urat poate sa sune asta si foarte usor de interpretat )

      Click me

      Comment


      • pai mai dane...mai gionik...vin si eu ce e asa greu de inteles ca vreau sa fac o ora pana in bv!ca sa plec la 8.40 de acasa ca sa dorm si eu mai mult!
        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

        Comment


        • Deci clar gionik avem un 1 nebun "stuke" deci avem doi "cu mine" ne grabim ca sa nu pierdem timpu degeaba.................cum era vorba aia timpu costa bani nu????si asa ca viteza costa benzina dar asta nu conteaza
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • Nu sunteti sanatosi Ma stiti si pe mine ca vreau si eu sa vad anumite chestii la megane, dar pana la urma urmei noi plecam coloana spre BV, la intalnirea regionala, si frumos ar fi sa facem tot posibilul sa pastram coloana pana la destinatie.....acum.....om videa daca putem sa o pastram....dar oricum, asa ar fi frumos.

            sigpic

            Comment


            • eu plec cu stuke cand se trezeste! ma bag cu nebunii ))
              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

              Comment


              • Gionik, ai dreptate ideal ar fi sa pastram coloana pana la destinatie si eventual sa fim si multe masini.....
                sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                Comment


                • a gandit-o phantom ))
                  sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                  Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                  Comment


                  • eventual mergem pe ambele benzi...cu 60 la ora...senzatie majora..."sa steie bmveurile si dizelele la fumu` loganarelor"

                    Comment


                    • bahhhhhhh..nu va mai faceti atatea planuri in fata mea, ca eu nu pot veni si ....TURBEZZ
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Cosmine, stii ff bine ca noua ne pare fff rau ca nu poti sa vii , dar in acelasi timp intelegem si situatia. Dar cu toate astea nu putem scrie cu caractere invizibile, ca nu ne mai intelegem noi intre noi
                        Oricum, se va mai vb 1-2 zile, dupa care se va linisti lumea pana mai aproape de momentul plecarii, cand iar ne vom face 100 de mii de planuri.
                        Cine stie.....poate se intampla vreo minune si ne faci placuta surpriza de a veni cu noi.

                        sigpic

                        Comment


                        • glumesc man...) vorbiti in taina, chiar imi place cum va organizati ;)
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • hai ca eu am un alt gand!!!cine mai vrea sa plecam de sambata dimineata...ne cazam....tragem o betie...pardon lecturam ceva....plecam in drumetii(fara masini,pe jos)...ne intoarcem mai tragem o lectura sanatoasa.....jucam o carte,un whist ceva,...continuam lectura si rambata noaptea ne bagam la somn si duminica mergem la intanlire odihniti,satuli,cultivati...etc. Ce spune-ti suna bine???
                            Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                            Comment


                            • ca bine ai zici mai Nenea Stuke,pai eu merg dupa programul asta al tau...acum ramane de vazut si restu..
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment


                              • si eu m-as inscrie... dar gem nevestele in caz ca veniti fara ele ))
                                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google