Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne organizam pana ne dezorganizam )

    Comment


    • pana la urma care,si cu cine merge?
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • mai vin si eu cu o propunere.....daca tot mergem in "coloana" la brasov de ce nu merge si pe 8 martie la craiova la curse legale..? eu 1 m-as duce , acuma ramane de vazut cine mai vrea.....
        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

        Comment


        • omu are acum permis...isi permite) la buzau.. s-a uitat
          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

          Comment


          • 1 martie , program artistic :

            de la ora 10 pana la ora 11 ne adunam in brasov la metro 1 ( iesirea spre fagaras-sibiu din bv )
            de la 11 pana la 12-12,30 un tur al orasului dupa aceea mergem la masa in poiana mica dupa care pe la ora 14 plecam in rasnov la un paint ball,atv ,tras cu arc etc.

            masa costa in jur de 60 ron cel mult si distractia cam 60-100 ron

            Buy the domain name Monterai.com and launch your business with a premium domain and a high quality logo.


            loc de "show" este acolo unde mergem sa mancam au o parcare mare si mai este si rotunda, o sa fie goala ptr. noi


            cam asta este , mai ramane sa stabilim bucurestenii ora de plecare si ruta , poate plecam pe pitesti sa ne cuplam cu pitestenii , miovenii , si asa mai departe ...

            Comment


            • o idee buna cu pitestiul...sa ajungem acolo in coloana 30-40 de masini
              Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

              Comment


              • pai s-a terminat cu traficul pe-acolo daca...

                contati si pe mine...
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Fff tare ideea cu mersul dupa celelalte cluburi...si sa ne inmultim pe traseu....dar va dati seama ca asta inseamna, cel putin teoretic, ca ar trebui sa plecam din Buc fff devreme? Eu nu am nimica impotriva....dar sigur avem niste somnorosi printre noi care ar vrea sa doarma mai mult

                  sigpic

                  Comment


                  • super senzatie,cu mersul in coloana asta daca asa cum a spus si gionic nu aven ceva somnorosi printre noi...

                    skandal
                    interesant programul suna bine...esti bun domne
                    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                    Comment


                    • Ar fi fost frumos de sambata ... dar cred ca sunt cativa care nu pot. Si sa ne separam in 2 :-s ... cel mai frumos ar fi sa mergem multi ... carnd sa speriem comunele si tot DN1.

                      Comment


                      • Si la cat ar trebui sa ma trezesc ca sa nu fiu somnoros?
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • silviu b
                          pai ideea e sa plecam grupati in coloana, nu cu raliu......
                          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                          Comment


                          • Deci daca la 7 ne intalnim eu la 6:30 sunt in parcare

                            Si eu sa fac raliu ... daca as avea un 1.6 macar ar mai merge ... dar cu poneii mei nici o sansa.

                            Comment


                            • pai faza cu pitestiul este foarte simpla , autostrada 1 ora maxim , ajungem in pitesti unde ne vdm cu restu ( ramane sa vb si cu ei ) pe urma mioveniul ca este in drum apoi , ruta campulung - rucar - bran - brasov , o ruta foarte frumoasa , drumul este bunicel , si cel mai important foarte liber. nu stiu exact cat facem din pitesti in bv , eu cred ca maxim 2 ore cu mers lejer ... marja de 30 de minute ar fi mai mult decat suficient. pe autostrada se pot bate si calutii naravasi ai unora remapati si indopati , ramane sa vb , cum decide majoritatea.

                              Comment


                              • hehehe esti tare silviu,pai tocmai asta e sa nu se alerge..........

                                scandal
                                mai are rost sa discutam asta ati da-i seama ca sunt doritori de caluti naravasi si nu are rost sa dau si numele lor,
                                oricum este super traseul daca lumea voteaza in totalitate acest traseu,si daca sunt deacord si baietii din Mioveni
                                Last edited by bobbyred; 9 February 2009, 22:01.
                                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google