Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • normal ca se merge !!
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • diseara ati aduc blocu....
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • boby diseara vin stikerele

        Comment


        • diseara cet?
          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

          Comment


          • off:andreea13 imi aduci si mie stickerele in seara asta? ca vin si eu si nu are rost sa te mai tin cu ele pana ne intalnim alta data
            on: vin si eu in seara asta sa ziceti pe unde ne strangem si pe la ce ora
            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

            Comment


            • Eu zic sa facem plecarea din ikeea sau metro,o sa vina multi pe jandarmeriei ca sa nu mai stea la semafoare si la miorita daca sunt 15 masini e cam ingramadeala!
              Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

              Comment


              • Parerea mea e ca cel mai bn ar fi in seara asta la cet,mai vedem o liniute se mai joaca un pic Stuke cu masina
                App. as vrea si eu sa vad megane 1.6 16v vs logan 1.6 16v...Gionik

                Comment


                • pana la urma se face ceva in seara asta? daca da unde exact !!!!!
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • Hai baieti unde iesim si noi in seara asta?eu votez la carol la 21.30!
                    Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                    Comment


                    • la Carol 21,30...poate un CET dupa.Super pozele Laur
                      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                      Comment


                      • pana la ce ora se sta la cet?in seara asta cred ca vin si eu!dar nu am cum sa ajung la carol,la ora aia.undeva pe la 12 sper sa scap de consoarta si sa pot venii!
                        "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                        Comment


                        • Si io ma bag....21.30 Carol.
                          AndreyRS......nu se poate, resoftare nu am, 400kg in plus am, si nici macar 5000 de km la bord nu am....poate mai incolo.....stiu ca esti in cardasie cu Stuke, dar toate la timpul lor P:P

                          sigpic

                          Comment


                          • Vin si eu la 21:30 la Carol.
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Vin si eu la carol..
                              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google