Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ralucutza.. daca imi permiti.. eu stau in tei.. te pot lua eu.. suna-ma si stabilim! 0723.240.678 sau mess.. sirchirie
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • Originally posted by ralukutza View Post
      haideti cat mai multi ca abia astept sa va cunosc
      ralukutza eu stau pe langa angst... la intrarea/iesirea din parcul circului.. vrei sa trec eu acu sa te iau?? pe unde locuieshti mataluta...?

      ...5 minute...

      gata.. am plekt ne gasim acolo...
      Last edited by Vip3rutzu; 8 May 2009, 20:23. Reason: Automerged Doublepost
      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

      Comment


      • @bezmeticu, @Vip3rutzu vedem la intoarcere, stiti cum e, primul venit, primul servit
        From all the things i`ve lost i miss my mind the most

        Comment


        • Hai ca vin si eu pe jos nr meu daca va mutati buzz 0762659079
          sigpic

          Comment


          • Frate, azi maine va bateti pentru gagici Daca n-ati avea neveste acasa, v-as intelege...
            Last edited by ReBe; 8 May 2009, 21:01.
            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

            Comment


            • aia cu neveste au tacut... daca n-ai observat ))
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Pai uite asa isi fac si ei rost de neveste...

                Comment


                • Mai putin BEZME Irinaaa, unde esti? Hai sa vezi ce face barbatu' tau pe-aici
                  Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                  Comment


                  • Care Irina ????? ca nu mai este cu bezme ,
                    Este cu mine acum
                    SE FACE CEVA AZI ?
                    MotorSport pentru 402ml.

                    Comment


                    • Originally posted by ralukutza View Post
                      haideti cat mai multi ca abia astept sa va cunosc
                      Daca vrei sa cunosti nu multi...foarte multi dintre noi ...hai maine la intalnire ....la fulgere vin doar cativa :d
                      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                      sigpic

                      Comment


                      • hehe , eu inca nu am nevasta , asa ca ...............
                        sigpic

                        Comment


                        • Bey nene scuze ca am plekt.. dar astazi mi-a murit un unchi, si tata fiind singurul lui frate, a picat pe noi organizarea, inmormantarea, pomana, slujba, etc.. as fi vrut sa mai stau azi..

                          Maine iar nu pot sa vin la Polivalenta, dar poate altadata, ne auzim pe Forum..

                          REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                          Comment


                          • fratiloooooooor m-am simtit excelent si promit ca mai vin. somn adanc
                            From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                            Comment


                            • baieti, vad ca e bataia mare , eu ma retrag elegant din cursa asta. is batran, lovit in plin de calvitie, cu fire albe pe la tample....va las pe voi astia mai tineri si neinsurati sa va incercati norocul.

                              bai potoliti-va ca o sa o speriati pe Ralukutza.

                              Ralukutza, marea majoritate a membrilor vin sambata la polivalenta la orele 15:00 trecute fix. Aceea este intalnirea oficiala si in functie de starea vremii pot fi in jur de 38040 de logane<parca asta era recordul>. Sper ca ti-a placut la fulgerica si speram sa mai vii pe la intalniri.
                              p.s. le-am transmis meganistului, skodistului si loganistilor urarile tale.
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • Foarte tare azi m-am distrat bine,am incalzit putin gumele.....chestii din astea!!!in ala ordine de idei: adresez o rugaminte lui golan sa imi deseneze si mie o harta cu strazile lui ca m-am invartit vreo 10 min pe acolo pana sa ies si cand am vrut sa o iau pe interzis prin fata sectiei apare un gras de cap de creta si m-a luat la intrebari!!!!!!
                                Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google