Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • s-ar putea sa aduc si carucioru) sa vedeti ce tare e bmw-ul fiica-mii ) 5 lei cursa..cine doreste :d
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Fara nici un fel de misto.. cine se alatura sa-l conducem pe unchi-miu pe ultimul drum.. ..faruri si claxoane imi trebuie..
      Vreau sa fie frumos.. adica ma rog.. cat de frumos poa sa fie la o inmormantare
      Duminica 10.05.2009 are loc inmormantarea;

      Cine poate veni vreo ora, doua, in intervalu 10:00 - 14:00.. lasati numarul de tel pe privat si va anunt eu maine unde si cand...

      Multumesc anticipat, as aprecia participarea
      Last edited by darksid3; 9 May 2009, 19:01. Reason: Automerged Doublepost
      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

      Comment


      • la ora 21 piata presei libere ...

        Comment


        • Apropo de intalnire fulger..

          MAINE la 12:00 in Drumul Taberei pe Strada Delinesti, bloc R-5 (aveti harta cu locul exact) se pleaca cu cortegiul.. Cine are 1 ora libera, poa sa vina..
          Cat mai multe masini pls.. cei care au venit vineri la Piata Presei

          Dorin
          0721.246.886 - daca vii, suna-ma sa stiu..
          B-87-DDD
          Sincere Multumiri
          Attached Files
          REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

          Comment


          • Daca nu te superi ... Cine a decedat :-s ? ( stiu ca e proasta intrebarea )

            Comment


            • Scrie in postul #2687
              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
              sigpic

              Comment


              • fratilor ce e cu voi?? e ora 2:10 si voi nu postati?!?!?

                Comment


                • ce pacat ca am stat asa putin la fulger dar nu eram singur cumnatu este de vina
                  oricum frumos si cu cele cateva masini care erau :P

                  Comment


                  • gata, s-a terminat si fulgeru din seara asta ...

                    Comment


                    • Deci sa inteleg ca nimeni..
                      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                      Comment


                      • viperetule hai sa nu incurcam treburile de familie cu forumul si clubul.cel mai bine sa ai tu grija de familia ta acolo si sa nu stai cu ochii dupa noi care cum vine sau care cum face.

                        nu stiu daca sa multumesc pentru invitatie ... dar din partea noastra mai mult decat sincere condoleante ... nu cred ca o sa ai . suntem alaturi de tine moral si te putem ajuta in alte circumstante dar aici , pas !

                        te rog sa intelegi ca nimanui nu o sa i placa sa vada " durere " ... altceva nu cred ca vezi la o inmormantare.

                        Condoleante si sper ca familia ta sa treaca usor peste aceasta durere.

                        Comment


                        • am simtit si eu cu adevarat atmosfera de la "fulgere" . Mai ales cum se aude Vibe Fm , stereooooooooooo.

                          Comment


                          • Sorine, ne bucuram ca ti-a placut, si ca ai reusit sa ajungi....chiar de 2 ori intr-o saptamana.
                            SUnt convins ca ai sa mai ajungi, de cate ori ai sa ai ocazia.
                            A fost o intalnire reusita si ieri la Polivalenta, si aseara la fulger.....sigur vor fi din ce in ce mai reusite!!!

                            sigpic

                            Comment


                            • Multumita celor doi amfitrioni ...gionik si skandal

                              Comment


                              • petru cei interesati .. diseara ... ???? locatia ... casa presei ... chioscu` aproape )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google