Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bezme , ti`ai tras o masina de toata frumusetea !
    sa ai spor la ea.

    Comment


    • @DomnulK adica astazi??? eu imi dau silinta sa ajung. sper cu ajutorul celui de sus sa si ajung. si eu m-am distrat tare. apropos stai linistit ca nu ma sperii eu asa usor
      From all the things i`ve lost i miss my mind the most

      Comment


      • Hai ca a fost lume aseara ... Mai greu cu traficul pana acolo.

        Comment


        • Silviule.....a fost fun aseara.....ai plecat dupa 5 min de la aparitie.....dar deh.....te intelegem....vorba aia....ai venit singur, si ai plecat insotit....cu fata dupa tine...se accepta prima data.
          Data viitoare.....vii si stai bai nene!!!
          Ralukutzo bine ai venit printre noi, sa stii ca si noua ne-ai facut o impresie frumoasa, si te mai asteptam pe la intalniri.
          Dany fff tare pasarica....mi place ce stii sa faci cu ligheanul tau!!!

          sigpic

          Comment


          • cand mai vb de intalniri treceti si data sa mai vine si astia mai incepatori,care e dispus sa imi dea si mie un mess cand mai aveti intalneli uite aici nicu28bad...o zi buna
            sigpic
            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

            Comment


            • da Ralukutza, astazi. EU nu voi ajunge.
              Fuarte Nervos !!!

              Comment


              • Originally posted by gionik View Post
                Silviule.....a fost fun aseara.....ai plecat dupa 5 min de la aparitie.....dar deh.....te intelegem....vorba aia....ai venit singur, si ai plecat insotit....cu fata dupa tine...se accepta prima data.
                Data viitoare.....vii si stai bai nene!!!
                Ralukutzo bine ai venit printre noi, sa stii ca si noua ne-ai facut o impresie frumoasa, si te mai asteptam pe la intalniri.
                Dany fff tare pasarica....mi place ce stii sa faci cu ligheanul tau!!!

                si eu m-am simtit foarte bine si mi-ati facut o impresie foarte buna, deci asta inseamna ca mai vin sigur, pacat ca pana nu o scot pe Visi din service vin doar cu talonul si cheia de rezerva

                cine mai vine astazi la Polivalenta in afara de DomnulK ca el se da pe 2 roti astazi
                Last edited by ralukutza; 9 May 2009, 10:39. Reason: Automerged Doublepost
                From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                Comment


                • La Polivalenta vine mai multa lume. Dintre cei de aseara cred ca mai vine Bezme (skodistul), Jokerul, alexspeed, andreea13 (FOF), Pavel....si mai sunt....si cu vremea asta faina, sigur o sa fie misto!!

                  sigpic

                  Comment


                  • @gionik: sper sa ajung si eu
                    From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                    Comment


                    • m-a dat cineva in fapt....
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • Aduc si mingea???? ....pt Bezme ...o las la Gionik vreo 2 luni asa daca e ceva si nu pot sa stau
                        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                        sigpic

                        Comment


                        • DomnulK Te rog frumos sa ma ierti!!!
                          From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                          Comment


                          • Te iarta mai, cum sa nu te ierte? E baiat de ciocolata

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by DomnulK View Post
                              ciukanu. eu stau langa auchan... si fac 30 min maxim pan aacolo...hai sa fim serosi.
                              ce mai e de la kiseleff la casa presei, 2 statii de autobuz, sau un km.
                              stiu K dar trebuia sa stau sa ocoloesc putin ca trebuia sa iau pe cinva .... oricum . nu creed ca e vreo suparare ... astazi vin la polivalenta la ora 15 o sa fiu acolo ... da vreau si eu un detaliu despre polivalenta ... unde acolo in spate la sala ... sau in fata ?

                              Originally posted by DomnulK View Post
                              ciukanu. eu stau langa auchan... si fac 30 min maxim pan aacolo...hai sa fim serosi.
                              ce mai e de la kiseleff la casa presei, 2 statii de autobuz, sau un km.
                              stiu K dar trebuia sa stau sa ocoloesc putin ca trebuia sa iau pe cinva .... oricum . nu creed ca e vreo suparare ... astazi vin la polivalenta la ora 15 o sa fiu acolo ... da vreau si eu un detaliu despre polivalenta ... unde acolo in spate la sala ... sau in fata ?


                              defapt acolo unde era partia de schi ? si patinouaru ... ? sau pe partea cealalta
                              Last edited by Ciukanu; 9 May 2009, 11:17. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • La parcarile de lanaga terenul de fotbal ...daca stii unde zic cel care este chiar langa sala
                                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google