Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sorine.....placerea e de partea noastra...a tuturor!!
    Skandal, ia-ne usor bre, abia am facut ochi, si iar fulger? Eu sa vad cum decurge ziua, daca e ok, sunt prezent.....ultimele zile am fost cam neglijent .... mai pe seara vedem ce si cum

    sigpic

    Comment


    • pai gionik asta si gata! ... ca de fiecare data !!! ))))

      oricum o sa ma cumintesc si eu cateva zile ( cred )

      Comment


      • oricum o sa ma cumintesc si eu cateva zile ( cred )

        Daca ai sti de cate ori te-am auzit pe tine spunand asta....bine....si pe mine m-am auzit spunand acelasi lucru

        Norocu cu sotiile nuastre intelegatoare!! Dar si cand s-o umple paharu, cred ca ne luam un BAN de toata frumusetea

        sigpic

        Comment


        • Neatza! Cred ca voi vreti sa bateti vre-un record cu intalnirile, care sunt super ok. Nu ma asteptam sa fie asa (avand in vedere ca sunt printre cei mai noi din club). Sper ca de acum incolo sa fie din ce in ce mai multa lume, avand in vedere ca se inalzeste afara... Daca terminam de izolat a doua usa la masina lui Canto, poate venim si noi ...

          Comment


          • baieti in seara asta nu stiu daca ne vedem. cu ultimele "fulgere" mi-am dat bioritmul peste cap, dar nu pormit ca nu vin. Peace
            From all the things i`ve lost i miss my mind the most

            Comment


            • deci ma repet sa nu pierdem siru` ... diseara ora 21 : 00 in piata presei. sub reclama cu CLIK

              Comment


              • Nu face nimeni poze la fulgere, sa vedem si noi ce nebunii faceti?
                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                Comment


                • nu vrem sa existe dovezi clare a faptelor noastre !)))

                  si cred ca are politia destule poze cu noi
                  Last edited by skandal; 10 May 2009, 13:29. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • zuper asa... las ca am eu cateva dovezi... pacat ca n-are nevoie politia de ele, poate faceam o investitie...
                    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                    Comment


                    • Vin si eu asta seara.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Sper sa ajung si eu, mor de plictiseala de ma urc pe pereti si am chef sa ma plimb cu masina.
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • Baiiii iar va faceti de cap? ms mult stuke,DAS etc. care mati carat si pe mine ultimele zile ca pe un paduche) si in seara asta nu cred ca mai vin,ca dupaia sunt prea de tot pe capu vostru,ne vedem cand imi iau permisu(((
                          sigpic

                          Comment


                          • Eu nu vin sigur ...am baut toata ziua ...acum am reusit sa ma trezesc dar nu cred ca a trecut efectul gradelor..distractie placuta daca iese cineva....
                            Last edited by gmv97; 10 May 2009, 20:19.
                            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                            sigpic

                            Comment


                            • esti capitan gmv-ule? ) me too ! insa continui alergarea. Vreau sa ajung general :|
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Si special pentru Domnu' Jocker, Sa fie sanatos si La multi ani !!!





                                Si preferata mea: http://www.trilulilu.ro/Mihai233/935227450c5e45

                                Sa fie-ntr-un ceas bun

                                P.S. vezi ca aici nu merge vorba aia veche Dai pana face poc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google