Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A fost "fulger" si in seara asta.
    @laur200445: NU mai vii pe la intalniri te-ai suparat pe noi ?
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • Am trecut pe la 22:30 si nu mai era nimeni
      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
      sigpic

      Comment


      • cum nu ne-ai vazut ca am plecat pe la 22:45 de acolo.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • cum e sa iti propui sa vii la intalnire si sa adormi de la 18.20 si sa te trezesti la 23.15 ??:| pfff...chiar ca batranetea asta...
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • laur, bun venit in club...dar din fericire/pacate mai sunt sanse sa va impacati.
            a fost asa plin de lume incat nu am gasit loc sa parchez. cum sa zici ca vii si sa nu vii?
            Din toti care se laudau ca dau o tura, au fost asa:
            RaluKutza, Dsign cu consoarta, Skandal, DomnulK si SDP-ul.
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • acolo lucrez la sala de jocuri panda de locuit locuiesc in "texas" baicului
              Last edited by Cezar; 12 May 2009, 08:19.
              sigpic
              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

              Comment


              • scuze ca n-am venit azi.. adica ieri.. ca dak veneam eu, venea si ralukutza.. asta dak n-a venit cu chelu' alias K.. <no offense>.. dar tocmai m-am mutat intr-un nou aprtament cu 2 camere.. singur.. fara ai mei.. finally.. si a trebuit sa ma duc sa fac ordine..
                Azi ma duc iar, si poate trec mai pe seara..

                O ROG PE RALUKUTZA SA-MI DEA SI MIE UN "Short Message System", daca se organizeaza ceva maine, eu fiind atat de departe de net
                ..si-o si pup.. da' cand ajung..

                apropo de ce se vorbea mai sus.. I'm single.. K, ne combinam daca vrei ca mie-mi place asa de tine ))) esti de treaba.. )))

                Daca mai scrii cu "sh, k ,tz" iti iei cartonas rosu
                Last edited by darksid3; 12 May 2009, 09:03.
                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                Comment


                • wtf ??? ce e aci bre , haisapte ?
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • jockere, plange aia mica de esti treaz la ora asta?
                    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                    Comment


                    • viperutzu, niste mici amendamente:
                      1. daca imi mai zici chelu, ne suparam.
                      2. i'm not gay.
                      Jockere:
                      Nu ma bag eu in calea fericirii lui Viperutzu...dar tin sa-i amintesc ca fata a venit printre noi sa cunoasca loganistii in calitate de amici. probabil daca dorea sa se combine mergea intr-un club. asta e parerea mea.
                      si inalta ordine de idei, presimt eu asa ca daca o sa mai bata mult timp moneda pe subiectul asta, fata o sa se cam faca nevazuta, adica o sa o lase mai moale sau chiar o sa renunte sa mai participe la intalniri.

                      haideti sa nu transformam forumul si intalnirile intr-un "haisapte". sa fim fericiti ca suntem una din putinele comunitati locale care au ca aprticipanti si fete.
                      o rog pe Ralukutza sa confirme sau s ainfirme cele spuse de mine. exista o sansa sa ma insel.
                      Last edited by NerviiMei; 12 May 2009, 02:00.
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • scz ca am interpretat gresit ! dar stii , cam ai dreptate in cele spuse mai sus !
                        @Rebe, am dormit prea mult ,dupa ce am venit de la servici ( vezi postul de mai sus ) si acum..ma uit la fiimea cu doarme
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • @DomnulK chiar ai dreptate.
                          Daca aveam chef de agarat cautam pe "haicinci" sau pe siteurile de matrimoniale, slava domnului sunt o gramada. asta nu-mi arata a site de matrimoniale ca sunt numai poze cu masini. ???masinile se inscriu la matrimoniale??? Daca da, atunci caut si eu baiat serios pentru Visi a mea.

                          Hai ca am sarit de la o discutie la alta. Mie mi-a placut la Fulgerica aseara
                          From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                          Comment


                          • Originally posted by DomnulK View Post
                            viperutzu, niste mici amendamente:
                            1. daca imi mai zici chelu, ne suparam.
                            2. i'm not gay.
                            Jockere:
                            Nu ma bag eu in calea fericirii lui Viperutzu...dar tin sa-i amintesc ca fata a venit printre noi sa cunoasca loganistii in calitate de amici. probabil daca dorea sa se combine mergea intr-un club. asta e parerea mea.
                            si inalta ordine de idei, presimt eu asa ca daca o sa mai bata mult timp moneda pe subiectul asta, fata o sa se cam faca nevazuta, adica o sa o lase mai moale sau chiar o sa renunte sa mai participe la intalniri.

                            haideti sa nu transformam forumul si intalnirile intr-un "haisapte". sa fim fericiti ca suntem una din putinele comunitati locale care au ca aprticipanti si fete.
                            o rog pe Ralukutza sa confirme sau s ainfirme cele spuse de mine. exista o sansa sa ma insel.
                            Andrei , a pus lumea ochii pe tine?

                            Comment


                            • Consider ca cineva tre sa se maturizeze ..... si cum va dixtrati fara mine la fulgere??? pffff
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • In seara asta se mai face ceva?
                                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google