Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca ati vorbit deja, mai bine lasati asa, este weekend-ul asta lung si poate incurcam borcanele pana la Regionala. Pe viitor, intreb si eu de pret, o oferta in plus nu strica...

    Comment


    • detail nu am vb nimic concret cu cei care fac stegulete , de raspuns am raspuns direct pe e-mail ... cel cu office ...
      daca totusi reusesti sa faci acele stegulete , te rog sa o faci , vom ramane recunoscatori

      Comment


      • Pai ala de la 14 l-am primit, si ti-am raspuns la 15 cu sigla. Asteptam confirmarea de primire, asa se face de obicei in domeniul business...

        Comment


        • detail ... noi suntem un club auto nu o companie internationala .in domeniu business se face comanda si se plateste instant , la noi se fac liste , se cere aprobarea majoritatii , se aduna banii si deabia dupa aceea ca nimeni sa nu piarda nimic se trece la comanda prompta . in alta ordine de idei , nu ma plateste nimeni sa stau lipit de calculator , ceea ce fac o fac cu drag si ca vreau eu , nu vad drept sa etalezi ore si sa scrii ca asa se face in domeniu business din moment eu nu am nici o treaba cu acest domeniu decat la salariu

          daca poti sa ne ajuti , ai aici scris in multele threaduri ideea de sine , am scris in e-mail exact ce vrem , si cam atat ... deocamdata este in stadiu de proiect .
          asa cum am scris si mai sus , ramanem recunoscatori

          Comment


          • nu te supara, am trimis un mesaj si asteptam raspuns doar ca l-ai primit...
            nici pe mine nu ma plateste nimeni sa refac sigle, iar business intre oameni seriosi se merge pe incredere, se poate plati si dupa...90 de zile

            Comment


            • 1. sorin_pss - 1 buc
              2. adi ~BAC - 1 buc
              3. skandal - 1 buc
              4. Nyt - 2 buc
              5. sinx - 1 buc
              6. bezme - 1 buc
              7. detail - 1 buc
              8. vip3rutzu - 2 buc.. pan la urma cat costa??
              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

              Comment


              • se mai fac sapaturi...

                Comment


                • 9.marianhorduna-1buc
                  Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                  Comment


                  • Lista cu cei care vor stegulete personalizate Logan Club Bucuresti:

                    1. sorin_pss - 1 buc
                    2. adi ~BAC - 1 buc
                    3. skandal - 1 buc
                    4. Nyt - 2 buc
                    5. sinx - 1 buc
                    6. bezme - 1 buc
                    7. detail - 1 buc
                    8. vip3rutzu - 2 buc
                    9. marianhorduna-1buc
                    10.
                    11.
                    12.
                    sigpic

                    Comment


                    • Lista cu cei care vor stegulete personalizate Logan Club Bucuresti:

                      1. sorin_pss - 1 buc
                      2. adi ~BAC - 1 buc
                      3. skandal - 1 buc
                      4. Nyt - 2 buc
                      5. sinx - 1 buc
                      6. bezme - 1 buc
                      7. detail - 1 buc
                      8. vip3rutzu - 2 buc
                      9. marianhorduna-1buc
                      10.vodka - 1 buc
                      11.
                      12.

                      Comment


                      • Lista cu cei care vor stegulete personalizate Logan Club Bucuresti:

                        1. sorin_pss - 1 buc
                        2. adi ~BAC - 1 buc
                        3. skandal - 1 buc
                        4. Nyt - 2 buc
                        5. sinx - 1 buc
                        6. bezme - 1 buc
                        7. detail - 1 buc
                        8. vip3rutzu - 2 buc
                        9. marianhorduna-1buc
                        10.vodka - 1 buc
                        11.aditzu08 -1 buc(achitat)
                        12.
                        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

                        Comment


                        • lista pentru stegulete nu mai este de actualitate , sunt comandate 20 de bucati . exact pentru participantii care vin la mioveni .

                          PRIMARIA MIOVENI si-a dat acordul pentru organizarea REGIONALEI , le-a placut ideea si sunt dispusi sa ne ajute cu organizare cu securitatea cu promovarea etc

                          fotbal , piscina , terasa , discoteca , masini tunate si fulgerate
                          hai sa le umplem parcarea sunt aprox 120 de km pana acolo .

                          Logan Club Bucuresti 14 IUNIE regionala mioveni
                          1. CataFOF ( 2 pers.) - 1 masina
                          2. skandal ( 2 pers ) - 1 masina
                          3. golan91(cred,daca nu cu masina,macar pieton)
                          4. vip3rutzu (2 pers, cred) - 1 masina - cum sa ratez piscina
                          5. Valentin_N (1 pers. min) - 1 masina
                          6. MCD ( 2 pers si o casca )
                          7. aditzu08 (min 2 pers) - 1 masina
                          8. bezme (persoane nu stiu, cine o vrea sa mearga cu mine.. ) - 1 masina
                          9. vodka (1 pers )
                          10. sharky (2 pers )
                          11. sinx (2 pers) - 1 masina
                          12. Razvan ( stanlei )- 1 masina ( persoane nu se stie inca)
                          13. sorin_pss- 1 masina(2 +1/2 pers)
                          14. cristovoy - nu stiu sigur dar s-ar putea sa vin si eu la regionala
                          15. PAVEL ( 2 pers )
                          16. ADI B~06~BAC- 1 masina(2 persoane)
                          17. lanceru - 1 masina ( 10 suflete ca e caterincos )
                          18. design - 1 masina
                          ........
                          .......
                          .......
                          100. Vitriol
                          101.B 74 NYT - 1 pers



                          *meniul(cu o valoare totala in juru sumei de 35 ron asta incluzand felu 1+felu 2+desert....nu e nimeni obligat sa le aleaga pe toate
                          *terenurile de fotbal(50-60 ron ora)


                          pentru cei care vor detalii 0766 266 345 , va rog la ore decente ...


                          locul de intalnire va fi la intrarea in parcarea practiker / auchan militari la ora 08 : 00 ...
                          Last edited by skandal; 9 June 2009, 22:03. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • FFFFF tari cei de la mioveni......primaria e cu noi, football, piscina.....las ca daca reusesc sa ajung e bineeeeeeee, vin cu colacul dupa mine.....sau ma leg de bezme, ca el sigur nu se scufunda, e ca geamandura nu ma lasa el sa ma innec!!!!
                            Vad ca ne-am adunat destul de multi.....19 masini....e ff bine, sper ca toata lumea de pe lista sa fie si prezenta!!!
                            Sper ca pe la sfarsitul saptamanii sa ma trec si pe mine pe lista!!!!

                            Last edited by gionik; 9 June 2009, 22:12.
                            sigpic

                            Comment


                            • Gionik, nu te lua de Bezme , nu de alta dar te trimite sa canti la alta masa )

                              Poate fac revizia pan atunci :P, o sa am si eu o surpriza pt deplasare :P, o sa ma vedeti de la 2 km :P
                              No Stress !
                              http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                              Comment


                              • da da
                                super tare.piscina femei goale,gratare, beri multe, numai bune dupa o zi incinsa cum o sa o avem.
                                daca vrea sa ma ia bezme cu el, o sa vin si eu...nu de alta dar eu n-am roata ))
                                http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google