Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va urez si eu distractie placuta. Toate cele bune din partea mea, sa va intoarceti cu bine si vreme buna.

    Numai de bine.

    Apropo lipseste nr. 8 . Bezmee ???
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Logan Club Bucuresti 14 IUNIE regionala mioveni

      Nu sunteti de loc atenti la detalii......bezme a updatat lista, scotandu-se pe el din lista (nu se stie inca de ce?), dar nu a modificat si numaratoarea.

      Update

      1. CataFOF ( 4 pers.) - 1 masina
      2. skandal ( 2 pers ) - 1 masina
      3. golan91(cred,daca nu cu masina,macar pieton)
      4. vip3rutzu (2 pers, cred) - 1 masina - cum sa ratez piscina
      5. Valentin_N (1 pers. min) - 1 masina
      6. MCD ( 2 pers si o casca )
      7. aditzu08 (min 2 pers) - 1 masina
      8. vodka (1 pers )
      9. sharky (2 pers )
      10. sinx (2 pers) - 1 masina
      11. Razvan ( stanlei )- 1 masina ( persoane nu se stie inca)
      12. sorin_pss (2 pers) - 1 masina
      13. cristovoy - nu stiu sigur dar s-ar putea sa vin si eu la regionala
      14. PAVEL ( 2 pers )
      15. ADI B~06~BAC- 1 masina(2 persoane)
      16. lanceru - 1 masina ( 10 suflete ca e caterincos )
      17. design - 1 masina
      18. Vitriol
      19. B 74 NYT - 1 pers.de 96 kg
      20. Gionik + CatalinORD - 1 masina
      21. Laur+ 1 persoana(nu o confirmat inca) - 1 masina
      22. tomu 1 masina si 4 roti pe jante pe 17
      23. ovidiu FVL

      Sa speram ca nu se mai retrage nimeni, ca ar fi mare pacat !!!!

      sigpic

      Comment


      • Alex...nici eu nu am cum sa ajung la regionala..ca i-as duce pe loganari...departeeee !
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Bai jokere "la naiba",sa nu ne faci tu poze,cine o sa ne fie photograph?...deja imi vine sa ma duc mai tare la mioveni,dar fara tine am sa merg cu 90-100 km/h
          sigpic
          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

          Comment


          • Cosmine credeam ca nu te-ai trecut pe lista intentionat ca sa fi facut o surpriza ca data trecuta.
            Nyt lasa ca din atatia oameni cu atatea masini or' avea cativa si aparate foto iar partea cu "90-100 km/h" pe autostrada nu te cred, esti prea lent, nu vei rezista caci coloana va avansa destul de rapid daca ma intelegi.
            Last edited by skandal; 12 June 2009, 13:14. Reason: Automerged Doublepost
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • Ma bag eu sa merg cu 90-100 km/h.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • votez si eu pentru viteza asta constanta, am rau de viteza

                Comment


                • o sa vedeti voi alergatura draq ))
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Nu-l vad bine pe MCD cu 90-100 pe autostrada))).
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • ma , da voi aveti batranele dacii de nu mergeam mai mult de 100 ?
                      Macar mergeti si voi pana in limita legale.
                      un 120-130

                      Comment


                      • Macar 140 ca nu suntem melci
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • 120 - 130 , viteza de croaziera , 140 in depasiri ... este zic eu o viteza normala de autostrada .. fiind foarte multi nu dorim sa " incurcam " traficul .
                          pastrarea distantei fata de cel din fata ta reprezinta un avantaj pentru siguranta coloanei ...
                          sper sa se ia in considerare si faptul ca sunt colegi care ajung cu familia , nu este frumos fata de ei sa afisam un comportament haotic la viteze mari , dorim sa ajungem in siguranta si sa dam un exemplu bun fata de cei din jurul nostru.
                          viteza recomandata pentru bucuresti pana la iesire : 50-60 , pe autostrada : cea de mai sus , cand ajungem in pitesti : 40 - 50 ...

                          daca sunt doritori de senzatii tari ( eu primul pe lista ) sper sa o faca la ceva distanta de coloana dar la un moment dat sa revina in coloana, nu am nimic impotriva testarii bolizilor pana la prima oprire , dupa aceea doresc si rog prin acest mod sa se respecte ceea ce am scris mai sus.

                          nu trebuie sa va ganditi decat ca o sa plecam in coloana si trebuie sa ajungem tot in coloana...

                          astept si alt recomandari.

                          traseul nostru ... 07:30 - - 8:00 practiker / auchan militari
                          oprire la benzinaria mol pe la km 80 parca ( va rog sa ma rectifcati daca gresesc ) , unde o sa stam la o mica sueta , inghetata , apa , cafea.
                          pauza va fi de aproximativ 20 - 30 de minute
                          ultima oprire de unde o sa urmam traseul organizatorilor va fi in parcarea carrefour pitesti.

                          Comment


                          • nu va duceti bre..stati la cashile voastre....
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Nu ne ducem jokere....nu ne ducem de cant cu 200 Ce frumos o sa fie, coloana de 20 de masini, piscina, football.....de vis....sa stii ca ne pare tare rau ca nu poti veni

                              Last edited by skandal; 12 June 2009, 16:24. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Comment


                              • dixtrati-va voi..dilimanilor...!! iar cine rade la urma.....
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google