Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • diseara o sa le bag..ca sunt la munca Ce mi-as fi luat o zi de concediu sa stau cu burta la soare pe Arges asa....uhuhuu
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • nu-mi dati si mie un premiu?
      pt cea mai jegoasa masina? hai c-am fost cuminte

      Comment


      • inca cateva poze, ultimele fiind facute la Curtea de Arges si Barajul Vidraru http://s4.transfer.ro/storage/transf...ee1238d4f0.zip

        Comment


        • Originally posted by DomnulK View Post
          misto, dar am prins o noua fobie si incep sa le dau dreptate baietilor de la Ruitiera si de la ARR cand iau taloanele pentru stopuri "TUNING" , adica ori dinalea din targ cu "leduri<lexus style>" sau normale si facute fumuriu inchis!


          cand ma ofticam eu... zicea lumea ca am ceva la cap. Ce sa-i faci, sunt unii care in loc sa dea 20 lei in plus la un schimb de ulei si sa puna ulei mai bun, ii cheltuie pe spray cu vopsea neagra pt stopuri.

          Imi mentin afirmatia ca daca nu reusesc sa evit vreun zmeu de-asta cand pune frana, ma judec cu el in civil si ii cer masina ca despagubire. Si sub ochii dumnealui o fac praf cu buldozerul.
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Nene Dsign daca imi faci rost de o plafoniera la un pret acceptabil, pt tine si numai pt tine o sa fiu primul care mai decoloreaza stopurile dar nu total ( asta daca imi spui si ce sa folosesc ca sa nu atace plasticul)
            Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

            Comment


            • Ti-e frica, ha?
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • teoretic ar trebui s-o faci pt siguranta ta nu pt dsign ca daca vine unu si te pupa-n cur are pe ce da vina....

                Comment


                • Originally posted by vodka View Post
                  nu-mi dati si mie un premiu?
                  pt cea mai jegoasa masina? hai c-am fost cuminte
                  nu era a ta cea mai jegoasa si pe deaspura ROZ :P

                  si tu ai stopuri dinalea facute fumurii Stanley82?
                  Luav-ar politia talonul al toti cu dinalea de "tiuning" , tiunig+fumurii sau stock fumurii.
                  Last edited by NerviiMei; 15 June 2009, 12:27.
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • daca n-ai spalato ne vedem la kiss diseara si vedem :P
                    asta daca primesc vreun sfant azi

                    Comment


                    • Jock3re poate pui si tu pozele pe transfer.ro ca sa le luam mai usor, acelasi lucru l-as cere si de la Rebe daca se poate . Oricum nota 20 pt iesirea de ieri

                      Comment


                      • Dani asa poate gasesc si eu plafoniera ca in magazine nu se gaseste iar un coleg de la pitesti a uitat sa-mi ia.
                        Deci cu ce pot decolora stopurile fara sa atace plasticul?
                        Da andrei si eu am ca e belea cum se vede , dar vreu sa le decolorez un pic
                        Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                        Comment


                        • Pozele o sa fie pe thread-ul cu intalnirea. Dar... rabdare.
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • Bucurestiu va multumim de prezenta numeroasa si galagioasa )) noi am incercat sa fie cat mai bine ....
                            Multumim si pentru cupa chiar a fost o surpriza )
                            si personal ii multumesc lui skandal pentru ajutor....
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Originally posted by stanlei_82 View Post
                              Dani asa poate gasesc si eu plafoniera ca in magazine nu se gaseste iar un coleg de la pitesti a uitat sa-mi ia.
                              Deci cu ce pot decolora stopurile fara sa atace plasticul?
                              Plafoniera gasesti in Vitan...

                              Comment


                              • plafoniera gasesc in vitan,dar o gasesc si cu marginea acea de aluminiu? ca vrea si sunca mea sa isi puna pt cei ce urca in spate(adica nimeni) lumina
                                plecare din parcarea fabricii DACIA nasol ca era inchis ca ciordeam eu vreo 2-3 plafoniere luavar talonu' militia pt cei cu stopuri date cu maclavait
                                sigpic
                                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google