Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mda clar DDD-ul nu va fi prezent la Sibiu.. daca e sa vin voi merge pe bancheta din spate la unu care are mai mult loc..
    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

    Comment


    • ma fratilor eu sunt la munca de noapte asa ca nu pot veni,dar cum exista si un dar poate poate vin sa vedem nu promit nimik,ca asa mi-ar place sa mai merg in sibiu ala cu fete frumoase si usor de cucerit oaileu
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • Rebe, imi pare rau, dar din pacate nu pot ajunge la Sibiu. Cu un weekend mai devreme este Liberty Parade si intentionez sa ma duc. Dupa, nu cred ca voi mai avea finante si pt Sibiu.

        sigpic

        Comment


        • sa dea ploaia aia mare.. si potopu ala mare peste liberty
          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

          Comment


          • vreau sa vin si eu la Sibiu, dar trebuie sa fac un mic efort ca deplasarea este inainte de concediul meu ........ voi face tot posibilul sa vin si va voi anunta inainte cu o saptamana......in proportie de 75% vin.....
            @ viperutu: daca e mergi cu mine in masina ca sunt doar eu si sotia....

            vreau sa vin si eu la Sibiu, dar trebuie sa fac un mic efort ca deplasarea este inainte de concediul meu ........ voi face tot posibilul sa vin si va voi anunta inainte cu o saptamana......in proportie de 75% vin.....
            @ viperutu: daca e mergi cu mine in masina ca sunt doar eu si sotia....
            Last edited by Mario Popa; 23 June 2009, 17:30. Reason: Automerged Doublepost
            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

            Comment


            • Salutare concetateni )

              dati reply toti la lista inceputa de Dl Skandal, pentru a va confirma prezenta la Sibiu, dar numai atunci cand stiti exact daca veniti sau nu
              http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

              Comment


              • Undeva in zilele alea voi fi ori pe picior de plecare, ori in drum spre Zalau (pe Transfagarasan o iau sa ma dau extrem ca nu-mi place viata), ori in Zalau asa ca sper sa pot fi in trecere pe-acolo in zilele alea. Acum vad ca nu prea va mai duceti nicaieri.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • @ alexpeed: sa urci de la Zalau spre Sighet ca e criminal drumul ala......sunt niste serpentine super tari si o priveliste de te lasa masca.......bafta
                  Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                  Comment


                  • baieti o sa vin si eu la Sibiu....asa ca teceti-ma cu 1 masina Mario si sotia plus Viperutu cu prietena
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • bun asa...... treceti-ne treceti-ne \/
                      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                      Comment


                      • hai ma doar atatia din bucuresti pt nationala???skandal cearta-i ma
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • nu e bani vere

                          Comment


                          • Originally posted by alexutzu View Post
                            hai ma doar atatia din bucuresti pt nationala???skandal cearta-i ma
                            pai am zis ca nu e corect ca intotdeuna sa fie cei mai multi din Bucuresti... de data asta dam sanse altor regiuni
                            sigpic

                            Comment


                            • Asa se spune mai nou cand nu se vine, nu? De obicei vin mai multi decat se anunta pe forum, nu toti au timp sa intre sau sa posteze pe forum.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • Nici eu nu ajung la Sibiu..imi pare rau.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google