discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Va doresc multa sanatate , impliniri , tot ce va doriti , iar anul care vine sa fie un an bun si plini de realizari .
    Petrecere frumoasa de Revelion si sa dea Domnul sa ne vedem, auzim cu bine in 2011. LA MULTI ANI!

    Comment


    • #77
      salut baieti vin in vizita pe la voi in luna mai 21-22 ,vin la un concurs de aeromodele,daca nu deranjez ,va caut.
      sa-mi spuneti cand va intalniti si locatia,ora...

      Comment


      • #78
        Originally posted by aviatorul76 View Post
        salut baieti vin in vizita pe la voi in luna mai 21-22 ,vin la un concurs de aeromodele,daca nu deranjez ,va caut.
        sa-mi spuneti cand va intalniti si locatia,ora...
        cu siguranta o sa te anuntam!

        Comment


        • #79
          Colegi buzoieni...si eu intentionez sa va calc plaiurile...mai precis de 1 mai...eu is cam impatimit al pescuitului...momentan am gasit aceasta...din pacate nu am gasit o cazare in acea zona...de aceea va cer ajutorul...o cazare pe langa o balta...cu peste eventual
          sigpic

          Comment


          • #80
            Originally posted by valeriuciprian View Post
            Colegi buzoieni...si eu intentionez sa va calc plaiurile...mai precis de 1 mai...eu is cam impatimit al pescuitului...momentan am gasit aceasta...din pacate nu am gasit o cazare in acea zona...de aceea va cer ajutorul...o cazare pe langa o balta...cu peste eventual

            Salut! Exista o pensiune numita Pensiunea Meledic la 2minute de lacul Meledic.Nu stiu cat peste este in acea balta dar uite aici un numar pentru rezervari : (0744) 544-510; (0743) 118-070; (0238) 548-648.
            Unul dintre ele, cred ca tariful este in jur de 70-80 de Ron pe noapte,e o pensiune,am inteles, de 2 margarete.Nu cred ca asta te-ar interesa ci sa prinzi pestele Anunta-ma daca ai rezolvat ceva. Numai bine!

            Comment


            • #81
              Multumesc r3b3l pentru info...pana la urma nici pestele nu e asa important daca nu e prins si ma simt bine
              Te voi tine la curent
              Merci again.
              sigpic

              Comment


              • #82
                discutiile despre iesirile la gratar si iarba verde se continua aici:
                Stock is boring...
                My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                Comment


                • #83
                  Vand :- bara fata logan mcv-110 lei,
                  - cauciucuri iarna Debica - 185/65/15 - 130 lei,
                  - jante tabla logan - 4 buc - 90 lei ,
                  - bujii logan 4 buc - noi - 25 lei buc,

                  Cumpar scut logan mcv 1,5 diesel.

                  Relatii la tel.0720-964352

                  Comment


                  • #84
                    Cine instaleaza deschidere portbagaj din telecomanda?

                    Comment


                    • #85
                      sal, sunt nou pe aici, am tot cautat si eu o informatie si nu am gasit, sau nu m-am priceput sa o gasesc daca exista, m-ar interesa si pe mine un bodykit ptr loganul meu, daca cineva are vreo informatie depre asa ceva, unde as putea face...
                      http://www.loganclub.ro/forum/bz_85_frn-t43161.html

                      Comment


                      • #86
                        Ajuta-ma sa castig un Peugeot 208!
                        Trimite SMS la 1815 , cu textul CLK , sms cu tarif normal !!!
                        Sunt finalist la un concurs al unui renumit post de radio !!!
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google