Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @skandal- Sa dea Dumnezeu sa fim sanatosi si sa ne intalnim din nou! Intri pe mana noastra si nu scapi fara sa bei un suc! Daca nu saptamana viitoare, te asteptam cand poti!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • frumoasa si intalnirea de astazi .S-a mancat seminte ,s-a baut suk...............am avut gratarul si masa dar.................. bate vantul in buzunar)

      Comment


      • Daca n-ati vrut sa sariti la Zoo sa prindeti o caprioara...
        Sunt bucuros sa constat ca ''s-a format un nucleu'' (ca sa-l citez pe gusi) de membri LCC care vin la intalniri, mai mult, avem un coleg care, desi nu are cont pe forum, n-a lipsit de la nici o intalnire.
        Am facut si cateva poze:
        Attached Files
        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

        Comment


        • @florinneny - Este timp! Daca mai tine vremea cu noi, poate mergem si la un pescuit..
          Draguta locatia la Zoo, dar parca incepe si acolo sa fie aglomerat. Sau noi incepem sa fim mai multi!
          Astazi a aparut si andr3i1990 care ne "ameninta" de mai mult timp ca vine. Nu stiu ce a inteles, pentru ca totul s-a intamplat foarte repede( desi am stat mai bine de doua ore jumatate)!
          Am observat ca si CristYPY, desi venit de curand, e mare amator de imbunatatiri/modificari.
          Asteptam sa intrati si la MY RIDE, sa va prezentati masinile, deoarece in afara de mine (candidez la cel mai murdar Logan!) si florinneny, niciun loganist din Calarasi nu si-a prezentat inca masina!
          Last edited by Gusi; 20 September 2009, 19:23.
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • ms pentru "laude" gusi ;)

            Comment


            • Foarte frumos a fost, chiar m-am simtit bine! M-am distrat si am aflat in acelasi timp lucruri utile legate de masinutza. Astept urmatoarea intalnire, de la mine nota 10 pentru toti baietii pentru ospitalitate si pentru faptul ca nu tratati noi-veniti ca pe niste outsideri! La cat mai multe intalniri si cati mai multi membrii!

              Va salut,
              Andrei !

              Comment


              • se pare ca v-ati distrat. imi pare rau ca nu am putut veni si eu azi dar am fost prins cu treaba ca sa nu mai bata vantu' chiar asa rau prin buzunare

                Comment


                • bn andrei am inteles ...se motiveaza absenta

                  Comment


                  • Daca intalniti un Logan alb cu emblema Logan Club Calarasi la grila, condus de o tipa, sa nu faceti ochii (prea) mari! Este o prietena de-a mea si de-a sotiei si cica are nevoie de cateva imbunatatiri la masina! DEXTER, fii pe faza! Lasand gluma la o parte, ar fi dragut sa apara si in LC Calarasi prima reprezentanta a sexului frumos!
                    Last edited by Gusi; 21 September 2009, 21:21.
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • Se rezolva.......

                      Comment


                      • o primim cu sufletul deschis

                        Comment


                        • Intalnire LOGAN CLUB in fiecare duminica la ora 15 la ZOO? De cand zic ca ajung si eu dar sunt mereu prins cu treaba. Bafta tuturor.

                          Comment


                          • salutere la baieti de logan,nu vreau sa ma justific ca nu am ajuns simbata dar inca am o problema a avut alex baiatul meu accident sinbata pe la8,30 seara si am probleme la masina ,sper saptamina viitoare sa-mi aduca piesele sa o pot repara la condoru.ia taiat fata un ....... aveti grija de voi.

                            Comment


                            • sambata?.INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI IN FIECARE DUMINICA ORA 15 IN PARCAREA DE LA ZOO..apropo,te-am zarit in trafic luni?...parca.spre icador.
                              Sa nu ne justificam si a nu dam explicatii.
                              cine vrea vine,cine nu-nu,nimeni nu este obligat...
                              doar placere.atat
                              Last edited by Fane; 24 September 2009, 10:30. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • nici eu nu vreau sa fiu rau , dar acolo unde sunt punctele se completeaza ceva ? )))
                                parca ar fi un test grila :P

                                si ca sa fiu on-topic , va urez sa va reziste fetele in club :P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google