Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare tuturor! Duminica voi fi si eu la intalnire cu golanul meu.

    Comment


    • salutare domnul vis!!!sper sa fiu prezent si eu....sa fie concurenta intre loganurile rosii...

      Comment


      • Sincer nu imi place sa fac concurenta nimanui. Ne vedem duminica la PIC.

        Comment


        • Vedeti ca duminica s-ar putea sa picure! Sa va luati umbrelutzele...
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • tin sa va anunt ca eu mam gindit dupa citeva intilniri sa ne vedem pe platoul cel mare din fata casei de cultura sau platoul prefecturi cum ii mai se zice ,am vorbit la Consiliul Judetean sa ne dea aprobare si au spus ca nu ar fi nici o problema numai ca acea aprobare trbuie vizata si de primarie sper so rezolv,numai ca trbuie sa ne punem de acord cu o data fixa a fiecarei luni ca aprobarea se da pe un AN de zile si aici intervine relatia cu cetateni, presa unde am propus ca acesta relatie so dezvolte PRESEDINTELE GUSI.dar mai vorbim si stabilim cei de stabilit

            Comment


            • Da, Marian, personal mi se pare o idee buna. Sa ne intalnim si sa vedem ce parere are majoritatea.
              P.S. De ce ii tot dai cu presedintele? Eu sunt CO-ORGANIZATOR DE INTALNIRI pentru Calarasi si atata tot...A, tu vrei sa ma bag in campania prezidentiala acuma, sa-i incurc pe astia? Sa le iau fatza?!
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • Vreau si eu sa fac parte din club logan calarasi. Mi-a spus un prieten de voi(domnul Oana de la Consiliul judetean). Mi-am luat loganul de 4zile

                marianysa am vazut ca i se spune pe forum aici
                Maine la ora 10 sunt la PIC, sper sa ma primiti si pe mine.

                Multumesc!
                Last edited by andr3i1990; 5 September 2009, 23:16. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • @andr3i1990 , sa nu faci greseala sa te duci la intalniri , nu ai ce sa faci acolo si mai mult decat atat ai sa vezi logane tunate si pline de gadgeturi care mai de care ... nu intelege ca spun asta cu rautate dar dupa cateva intalniri o sa te imbolnavesti de boala numita LOGAN CLUB ... o sa incepi sa faci modificari la masina si o sa vrei sa ajungi tare pe un domeniu : tuning exterior , interior , sunet , gadgeturi si asa mai departe... ferestete de un logan tunat cand il vezi .. este posibil sa te indragostesti si sa doresti ca al tau logan sa arate ca cel al vecinului :P

                  bafta baieti , la cat mai multe logane in LOGAN CLUB CALARASI

                  Comment


                  • Deja am prieteni cu loganuri preparate si e prea tarziu... pun la pusculita orice banut sa imi fac fata frumoasa (masina)

                    Comment


                    • irecuperabil ! ... bafta !

                      Comment


                      • @andr3i-bun venit in club! Ne vedem la Pic.
                        @skandal-de ce incerci sa sperii copilu'? Te temi ca intr-o zi o sa fim mai multi decat voi?
                        A, felicitari pentru functie!
                        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                        Comment


                        • multumesc Fane , am incercat sa sperii copilu` da` nu am reusit ...

                          Comment


                          • imi pare rau nu am putut ajunge azi, am fost prins cu treaba. Vin sapt viitoare sigur.

                            Comment


                            • Lume, lume! Simultan cu Targul de toamna-asa e numit oficial Balciul care se tine an de an!-s-a desfasurat o noua intalnire Logan Club Calarasi. Desi s-au anuntat multi participanti, probabil ca frigul ia tinut la cabana "Plapumioara"...Asa ca si noi am stat mai putin pe langa masini si mai mult pe langa o cafea!
                              De mentionat ca in afara de Fane-CL, Gigi_Tudorake, AndreiMNO si subsemnatul, a fost intalnit in zona si...Oltenasu! Avea de facut cumparaturi..
                              A trecut si CL-99-VIS, doar cat sa ne salutam si sa-i admiram putin masina, dar ne-o va arata "pe larg" la intalnirea urmatoare.
                              Sa mai adaugam ca Anda nu mai este cel mai tanar membru din Logan Club Calarasi, locul acesta fiind ocupat de Alex, care in cateva zile va pasi in clasa I-a.
                              @skandal- Multumim! Esti un dragut!
                              Attached Files
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • ai dreptate Gusi. cred ca frigul si ploaia de aseara i-a cam "speriat" pe unii. am fost putini dar si asa nu mai fusesem de mult la PIC

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google