Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut, hai ca mi-am schimbat si eu ledurile de la display, le-am pus albastre. poze nu pun ca nu am aparatul bun si se vede urat.

    Comment


    • Stimati domni calaraseni, azi am dat comanda pentru sigle, la inceputul saptamanii viitoare sunt gata. Inca nu am primit un pret final, dar o sa fie undeva la 3-4 lei bucata, dat fiind numarul mic.
      Asta e forma finala:
      Attached Files
      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

      Comment


      • bravo te-ai miscat repede cu ele! up cu sigla logan club calarasi!

        Comment


        • @Fane-CL- 2 la tine, 2 la mine, 2 la Gigi_tudorake...Lista ramane deschisa!
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • salut,dl.Fane te rog frumos vreau si eu 2 sigla penrtu log. meu cind vine comanda da-mi si mie un bip te rog 0722 333826

            gusi ai tu grija cind vine comanda de sigle da-mi un semn
            Last edited by cl 02 ysa; 18 July 2009, 21:43. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • @CL 02 YSA- Marian, stai linistit, te-am trecut pe lista! Daca mai e vreun doritor, sa spuna, ca sa stim cate mai comandam. Siglele sunt autocolante si se lipesc peste cele cu Dacia.
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • Salut. vreau si eu 2 sigle. cand le aduceti ma anuntati si pe mine 0731907399(bip, mesaj...orice)

                Comment


                • @AndreiMNO- Te-am trecut pe lista; spre sfarsitul saptamanii le avem si te anuntam.
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • O INTALNIRE ?

                    Comment


                    • Dupa ce ne intoarcem de la Sibiu.
                      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                      Comment


                      • De ce nu urcati sus la cluburile locale?...ca vad ca activitate de Calarasi este si pe forum si pe teren...poate chiar mai mult decat la altii...sau nu se baga niciunul carmaci?

                        Comment


                        • @VIORELU- Pai nu stiu ce zic "maimarii'! Avem voie? Din partea noastra, tot inainte! Eu nu sunt decat un membru care vrea sa largeasca aceasta comunitate si nu tin decat sa apasam pe acceleratie. Il propun pe FANE-CL pentru functia de organizator de intalniri pentru Calarasi, desi nici el nu are foarte mult timp, dar s-a dovedit saritor, insistent, dezinteresat de foarte multe ori. Chiar daca n-are... " Loganist de 5 stele"!:cap
                          Last edited by Gusi; 23 July 2009, 19:09.
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • @gusi-Multumesc pentru caracterizare!
                            De asemeni, multumesc pentru incredere, si as accepta cu placere sa fiu organizator chiar daca vad pe la alte cluburi ca nu e chiar asa simplu.
                            In alta ordine de idei m-a sunat domnul cu siglele, maine la pranz merg sa le iau.
                            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                            Comment


                            • salut.sunt de acord cu viorel sa vorbim cu cei mari si sa urcam mai sus la cluburile locale,gusi sau fanene sau cai care merg la intilnirea de acum sa vorbeasca,cu propunarea lui fane in f de organizator la cl este perfect dar eu cel putin nu il cunosc si nici pe loganisti din acest club,haideti sa mai facem citeva intilniri ca sunt multe decizii de luat,,dar inpreuna,,

                              Comment


                              • @Fane CL- Treci si pe la mine sa-mi lasi, dupa ce le iei, te rog. Mai avem ptr. GIGI_TUDORAKE si mai sunt pe lista CL-02-YSA, AndreiMNO si CATALINSKY, daca vrea. Apropos, Gigel s-a imbolnavit rau de tot de loganita- dupa bord, leduri, deschidere geamuri fatza fara contact, acum si-a facut portbagajul sa se deschida singur! Si cica mai urmeaza
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google