Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La 3,30 plecam si chiar merg

    Comment


    • salutare la baieti buni,arata culllll emblema dar masina este nespalata,nu ma uitati la urma toarea intilnire va rog, gusi am fost astazi la baieti cu emblemele si a ramas ca ma rezolva miercuri ca au de lucru.

      scuze,urmatoarea
      Last edited by cl 02 ysa; 27 July 2009, 19:23. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • salut, cum a fost la intalnire la sibiu, ceva impresii & poze?

        Comment


        • @Catalinsky- Salut! Pozele le-a pus Fane-CL pe "transfer.ro' dar urca foarte prost, are viteza mica si cred ca maine o sa le primesc. Pentru cateva impresii intra pe "Intalnirea Nationala nr.4 Sibiu..", dar si mai multe cand ne intalnim. Spre deosebire de Intalnirea Regionala Arges, din iunie, de la Mioveni, aceasta a fost prea...scurta. A fost putin timp pentru detalii tehnice, pentru prezentarea masinilor, programul a fost calculat strict, functie si de faptul ca organizatorii au obtinut autorizatie speciala de la Primarie sa intram pentru o ora cu masinile in zona istorica. S-a castigat in schimb pe partea de socializare, i-am cunoscut pe "sefii" Cristi Xp si Seba, precum si pe multi alti forumisti. Ne-a impresionat centrul vechi al Sibiului(cu Piata Sfatului,Podul Minciunilor,etc.), care te duce cu gandul la cateva sute de ani in urma..
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • Mare dreptate are Gusi.
            A fost super.

            Comment


            • Cateva poze "furate" de la REBE:
              Attached Files
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • YES! AVEM SUB-FORUM! Calarasenii pot sa intre direct si sa deschida threaduri pe sub-forumul LoganClub Calarasi!

                Loganistii calaraseni care doresc inscrierea in filiala locala Logan Club sa dea click pe "GROUPS"si va apare lista cluburilor din tara. Cautati Logan Club Calarasi si bifati in dreapta unde este scris "Intra in grup". Va asteptam alaturi de noi!
                Last edited by Gusi; 28 July 2009, 20:30. Reason: Automerged Doublepost
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • Propun urmatoarea intalnire pe 22 August.(pe 20 revin din concediu)

                  Pana atunci, poate se hotarasc si ceilalti membrii sa ne onoreze cu prezenta.
                  Last edited by gigi_tudorake; 29 July 2009, 14:26. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • De acord cu SAMBATA, 22 AUGUST! Asteptam si alte propuneri, mai vine lumea din concediu, mai intra in concediu, mai sta pe acasa, mai intra pe net..
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • ... nu am fost niciodata in Calarasi...e asa departe pe cat se scrie?...nu stiu de ce am avut impresia ca sunteti mai aproape...
                      ...totusi daca am chef de plimbare poate va treziti cu oaspeti neasteptati

                      Comment


                      • Da... avem in sfarsit sectiunea noastra.
                        In primul rand multumim conducerii pentru asta.
                        Acuma cine posteaza aici va trebui sa se incadreze in regulament.
                        @viorelu- ai 125 km din Bucuresti. Surprinde-ne, ca nu ne suparam.
                        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                        Comment


                        • Pe 22 este bine, sper ca acum sa fiu prezent.

                          Comment


                          • De astazi avem un nou membru, userul constanti72, auto Logan Prestije 16v, CL-72-GAT! Inteleg ca e o situatie destul de ciudata in filiala noastra: cei care nu prea intra pe forum, cum e si cazul noului venit, vor sa facem intalniri! Cei care intra mai des pe forum, nu au venit la intalniri! Oricum, asteptam si alte propuneri pentru urmatoarea intalnire. Pana acum avem data de 22 august. Alte propuneri?
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • as veni si eu dar plec la mare. mai devreme se poate oricand din partea mea

                              Comment


                              • @AndreiMNO- Nu e problema! Ma bucur ca ni te-ai alaturat! Putem sa facem si intalniri "fulger" cum fac baietii din Bucuresti, Mioveni, Pitesti..Daca citesti posturile de mai inainte, vezi ca am facut si noi una, intr-o seara, de nu mai vroiam sa plecam...
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google