Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi pare rau k nu am ajuns si eu astzi dar vin data viitoare va salut

    Comment


    • @AndreiMNO- Andrei, poate tu ai fost putin dezamagit, dar noi ne-am simtit bine pentru ca ai fost alaturi de noi!
      @florinneny- Te-a sunat Andrei, vroiam sa-ti facem o vizita, plecand direct de la intalnire, dar am aflat ca treci pe la tara si mai intarzii. Multa sanatate si ne intalnim data viitoare.
      Sau facem o intalnire "fulger"...
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • imi pare rau ca nu am putut sta mai mult timp dar sambata am fost la nunta si nu am putut sa ma trezesc la 10 si cand am venit la PIC am venit cu treaba. nu m-am gandit ca va mai gasesc pe acolo. ramane pe data viitoare. astept sa se decida unde si cand va fi urmatoarea intalnire. cu respect.

        Comment


        • nu am fost dezamgit. m-am simtit bine. daca era putin mai cald era si mai bine.
          e o idee buna cu o intalnire fulger intr-o seara

          Comment


          • de urmatoarea intalnire nu se aude nimic?

            Comment


            • @CL-99-VIS: Pai propune o zi si o ora!Nu doar organizatorii fac propuneri! ORICINE POATE FACE PROPUNERI SI DECIDE MAJORITATEA, DINTRE CEI CARE DORESC SA NE INTALNIM!
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • 11.09.2009 - ora 19,30
                Intalnire fulger
                Parcul Luceafarului?

                Comment


                • de acord. oricum pe mine ma gasiti acolo in fiecare zi de dimineata pana noaptea tarziu

                  Comment


                  • Si daca nu gasim locuri chiar langa parculet, ne mutam nitel mai incolo, langa casutele ANL, pe Aleea Teilor! E prima straduta, paralela cu str.Bucuresti(pe unde isi tine ala limuzinele de inchiriat la nunti, botezuri si alte paranghelii).
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • Hei, fulgeratilor, n-ati ajuns acasa?
                      Nu va mai saturati de intalniri?
                      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                      Comment


                      • Stai ca am ajuns! Acum raportam: prezenti 5 bucati cu masini! Plus ceva fara masini!
                        Da, au fost AndreiMNO, Florinneny,Gigi_tudorake,CristYPY si cu mine, cu masinile si cativa prieteni de-ai lui Andrei si Florin, perpedes. A, si mai trecut un amic de-al meu, tot Florin(el are 16 v!) si parea interesat...
                        Ce sa-ti zic? Cred ca i-a placut si lui CristYPY si o sa mai vina. Are o masina simpatica si e dizelar de-al tau! A venit inserarea prea repede, ca erau destule de vazut la fiecare masina. Ramane pe alta data...
                        E ciudat cu "fulgerele" astea: si tura trecuta am zis ca stam juma' de ora si nu mai vroiam sa plecam. Acum la fel, parca as mai fi stat nitel, dar tragea asta mica de mine..
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • salut a fost frumos. eu ma gandeam sa stabilim ziua de duminica in fiecare saptamana,chiar daca nu pot veni toti loganisti sau pot veni depinde de treburile fiecaruia la ora 15:00 dupa amiaza ca e mai bine........................ a si inca ceva am mai gasit un loc de intalnire la ZOO jos laga terasa aia. acum ramane sa dea toti cu parerea.
                          Last edited by Fane; 11 September 2009, 22:07. Reason: Incearca sa nu mai scrii mirc. Multumesc

                          Comment


                          • Duminica sa fie, acum propuneri pentru ora?
                            Eu as vrea mai dupa-amiaza, duminica dimineata abia ajung acasa.Ramane la 15?
                            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                            Comment


                            • Propunerea cu Zoo e buna!Si la 17 e bine...Inca e lumina, mai rau o sa fie la iarna!
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • mie imi convine duminica si la 15 si la 17. daca se tine duminica voi face tot posibilul sa fiu acolo.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google