Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Multumim SORIN_PSS! CATALINSKY,am facut cateva poze, o sa le puna FANE-CL. Chiar daca n-am fost decat 3 insi azi(eu, FANE-CL si GIGI_TUDORAKE), baietii si-au pus parasolare PE INTERIOR, iar Fane ne-a schimbat la toti garniturile in care se inchid usile(ma rog, o sa explice el mai bine).
    Au iesit ieftin de tot cu parasolarele, desi a durat cam jumatate de ora la fiecare(cu masurat, demontat oglinda, decupat folia in dreptul suportului oglinzii etc.). Dar o sa va spuna Fane mai multe!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • #93
      salut baieti...care mergeti la Sibiu dintre voi ma gandeam sa ne intalnim in Bucuresti sa plecam impreuna si in Pitesti ni se vor alatura si cei de acolo, asta pt cei care vin de sambata 25....mersi si bafta multa in continuare....
      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

      Comment


      • #94
        Noi o sa plecam probabil de vineri, facem un mic ocol prin Harghita-Mures si apoi ajungem (duminica) in Sibiu.
        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

        Comment


        • #95
          ok, v-am scris crezand ca veti merge de sambata, noi o vom lua pe transfagarasan sa mai vedem tinuturile tarii....oricum ne vedem acolo.....bafta in continuare
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • #96
            Am uitat sa facem o precizare foarte importanta, pentru calaraseni- IN LOGAN CLUB POT INTRA POSESORII DE AUTOMOBILE, nu numai cei care detin Logan!
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • #97
              salut,sunt cl 02 ysa ma numesc Marian si va rog cind ma-i faceti intilniri in Calarasi sa ma sunati si pe mine sa ne cunoastem ma-i bine intre noi si sa vedem fiecare dintre Loganisti ce probleme au si cu ce putem sa ne ajutam intre noi 0722 333826 0769 259833

              Comment


              • #98
                Bine ai (re)venit Marian! Va asteptam alaturi de noi la urmatoarea intalnire, dar pana atunci mai vorbim! Ne bucuram ca incet-incet intra pe forum si loganistii din Calarasi!
                Last edited by Gusi; 13 July 2009, 22:31.
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • #99
                  Mi-am pus parasolar si folie neagra pe usi, doar cu 12 lei! Dupa ce sambata am pus parasolarul pe interior, cu 5 lei, ieri am luat folie neagra mata (7 lei)si dupa vreo ora de munca aveam usile imbracate, la fel cum e la Prestige. Tot ieri am facut bordul sa lumineze albastru si acum m-am apucat de luminile consolei. E mai mult de spus aici, dar o sa o arat la urmatoarea intalnire.

                  Comment


                  • @gigi_tudorake- Gigele, o sa-ti fac eu niste poze, ca vad ca tu nu vrei sa le urci aici...Secretos Gigel asta, tace si le face! Ceasurile cu lumina alba si limbile luminand rosu sunt frumoase foc!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • asa, asa pune poze sa vedem si noi cum a iesit interiorul!
                      ai luat leduri albastre de la megavision?

                      Comment


                      • un tablou de bord cu ceva schimbari

                        Comment


                        • @catalinsky- Da, de la Megavision a luat SMD-uri, 3 lei bucata parca. O sa-i pun o poza zilele astea ca n-am avut timp, avem mult de lucru la serviciu...
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • da la megavision sunt 3 lei, am intrebat si eu, am crezut ca le-a luat de pe net.

                            Comment


                            • @gusi- statia s-a reparat.. singura
                              Merge brici Maine trec pe la tine sa ti-o las.
                              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google