Curse Legale Cluj, Dezmir 9 Mai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    MERSI MERSI! Apreciez parerea unui "concurent" SINCER! Si acum vine partea cand trebuie sa dau de baut asai? Cat de curand o sa vina ziua respectiva, eventual lasa-mi un PM cu nr tau de tel sa mai putem vb! Numa bine si spor la treaba! Astept cu nerabdare sa vad ce va iesi din masinuta ta!
    Last edited by Bibi; 21 May 2009, 23:42.

    Comment


    • #47
      momentan pot zice ca am fost la cineva in service si i-am explicat ce as vrea sa fac si o zis ca nus prea intreg la cap.
      O sa ai un concurent pe masura dupa ce termin ce mi-am propus.

      P.S : neaparat trebuie sa dai de baut.

      Comment


      • #48
        Tu vrei sa pui si carburatoare si turbo ) NEBUNIE CURATA! Bafta multa la ce ti-ai propus!

        Comment


        • #49
          “ CURSA DE ACCELERARE KO Racing 2009, EDITIA A II-A - ” Sambata, 10 Octombrie 2009. Centrul Agro Transilvania-Dezmir. Jud Cluj. Vom reveni in curand cu mai multe detalii. Va multumim! >>> Mesaj primit de la organizator!

          Comment


          • #50
            suna a autoinvitatie ptr tine bafta!
            "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

            Comment


            • #51
              BBI sper ca de data asta ma lasi si pe mine sa concurez cu tine!
              Da-ne mai multe detalii pentru ca nu vreau sa mai ratez participarea si de data asta!
              Mersi!
              :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

              Comment


              • #52
                Cobra7 va fii o placere pt mine sa concuram impreuna in acelasi concurs. Te anunt din timp sa te poti inscrie. Ne mai auzim oricum! ;)
                Vandiesel .

                Comment


                • #53
                  Scuze ca scriu aici dar e cel mai apropiat topic ca si subiect. La cursele de indemanare de la Braila de sambata a fost si un Logan de Cluj (singurul logan din concurs de altfel). Pilotul a fost foarte bun dupa umila mea parere. Au fost cateva manevre superbe.
                  Loganul era albastru PH2 si scria pe lateral Logan-CUP (desi nu cred ca era de cupa pentru ca era 16v) daca-l recunoasteti .
                  Felicitari concitadinului vostru .
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • #54
                    doar 2 pot fi addyionutz sau cal
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • #55
                      Daca-l cunoasteti felicitati-l si din partea mea.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google