Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va invitam sa fim din nou copii…sa fim visatori si inocenti, intr-o lume a povestilor
    A fost odată ca niciodată...Aceeaşi poveste,şi totuşi ...

    Dacã aveţi planuri … anulaţi-le, pentru cã noi..Cavalerii si Domnitele cetatii Kronstadt,unde salasuieste LOGAN CLUB KRONSTADT, pentru mai bunã ştiinşã aflave’ţi ca se da sfoara-n tara, in cele patru zari , sa se stie …in preafrumoasele zi de 30,31 a lui Martie, va avea loc REGIONALA LOGAN CLUB KRONSTADT 2013 pentru care va rugam, pre voi preacinstiti oaspeti făceţi-ne hatârul să ne veselim si sã ne ospãtãm dupã datine strãbune alaturi de boieri dumneavoastra ,unde poruncitu-sa mare praznic si voie buna cu o poveste in lumea basmului…. Iar pentru mai multã putere şi întãrire a celor mai sus scrise poruncit’va sã se vesteascã şi sã se atârne pecete pe aceastã veste,aici dupa bunul plac al domniilor voastre.
    Chiar daca nu esti un Cavaler cu armura stralucitoare,o Ileana Cosanzeana , Fat Frumos sau o Domnita din Poveste, vrem sa te simti ca si ei,participand la INTALNIREA LOGAN CLUB KRONSTADTcu o poveste foarte cunoscuta noua, concursuri distractie si voie buna,sub Cetatea Kronstadt. Daca nu a-ti avut noroc de nici o culoare ,nu va pierdeti speranta,avem surprize si o lume de povesti ptr. toti.
    Va asteptam cu drag la inceput de primavara !


    Locatia de cazare si povestirile le desfasuram la Grand Hotel Perla Ciucasului http://www.grandhotel-perlaciucasulu...tro/prezentare
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • La multi ani !!! mishu wrc
      sigpic

      Comment


      • Pffff, ce miscare slaba p-aci. Weekendul acesta voi fi prin zona, la raliu. http://transilvaniarally.ro/

        Poate ne adunam pe probe.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • Poate ne întâlnim la PS Făget Dani.
          Ne-auzim la un tel...
          :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

          Comment


          • Am fost pe Faget 1 si 2, te-am vazut cand ai coborat insa eram pe jos... Masina mea a ramas la sosire.

            Am mai stat pe Tarnita2 si am incercat Dangau2, dar o fost nenorocirea, apoi a inceput furtuna...

            Am ajuns acasa deja
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Vine careva la iulius azi

              Comment


              • La Sală la 20:00.
                :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                Comment


                • Vre o miscare azi

                  Comment


                  • 29 August 2010...
                    Ne mai intalnim si noi o data la 3 ani macar?
                    Attached Files
                    :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                    Comment


                    • Are careva un numar de telefon a lu cristi xp

                      Comment


                      • trimite-i mesaj privat si o sa-l afli.
                        Dar nu inteleg ce ai cu el, mai ales ca esti din CJ

                        Comment


                        • Salut, se mai fac intalniri ? Mi-ar placea sa vin odata sa va vad masinile. Am vazut cateva loganuri frumoase in cluj, da' niciuna nu avea sigla de LoganClub
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • Kubala, daca da domnul si ma mut in cluj la anu', o sa fie intalniri mai dese

                            Comment


                            • Daca se anunta ceva pe weekend eu ma prezint! numa bine

                              Comment


                              • Nici o miscare???

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google