Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutari Logan Club Cluj de la D-FENS!
    In prima poza e pustiul meu la restaurantul(Chios) unde a avut loc nunta unui var,sambata 2 mai.In a 2-a este masina mea in fata Primariei.Frumoase clipe am petrecut la Cluj!
    Attached Files
    Last edited by D-FENS; 6 May 2009, 21:41.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • Sa-ti traiasca pustiul! Nice kid!

      Comment


      • Pacat ca nu ai dat un semn de viata sa te cunoastem personal. Sambata seara la ora 20:00 ne intalnim in parcare la profi marasti dupa care o sa mergem la liniute in dezmir.
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • Si eu as fi vrut sa ne intalnim,dar am vazut ca va intalniti in afara Clujului(asa am inteles eu) la un gratar.Nu am vrut sa deranjez.
          Data viitoare,nu stiu cand va fi,o sa dau un semn de viata.
          Mi-a placut mult la Cluj(as fi putut fi si eu clujean,dar de,viata asta!).Cu unchiul meu m-am inteles mai bine decat cu taica-meu...
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • unde este aceasta locatie ... dezmir ?

            Comment


            • inspre apahida.. hai la profi si o sa te indrumam noi.
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • daca ma intorc pana sambata seara vin si eu ... daca nu naspa poate faceti si voi o intalnire in timpul saptamanii seara

                Comment


                • Astazi a avut loc ce-a de-a 33 Editie a intalnirilor LoganClub Cluj A fost un numar de vreo 10 participanti +/- 1. A fost frumos nu am avut aparatul sa fac poze.. am impartit la toti suporti de numere(mai putin la bogdan88 care nu vrea sa impartaseasca pasiunea clubului dar care face eforturi si ajunge la toate intalnirile il iertam de data asta) Sa vada lumea ca suntem din LoganClub. Pacat ca nu prea am avut loc si a trebuit sa stam in soare.. poate propuneti voi un alt loc de intalnire... sau stiu eu. Duminica viitoare vom merge la Felix, cine ii interesat are numarul meu 0743028440. Datorita faptului ca mergem la felix nu se va tine intalnirea.
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • Keanu si eu vreau suporti de numere + 1 sticker pls

                    Comment


                    • Pai mai da si tu pe la intalniri ca... pana acuma nu am avut placerea nici macar odata sa te vedem in persoana... Suporti de numere pe Alb mai sunt doar.. vorba aia primul venit primul servit..
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • clar, pe 24 veti avea placerea de a ma intalni in persoana daca se face intalnirea, si poate imi spui si mie cand mai primesti suporti negrii . Mersi

                        Comment


                        • nu cred ca mai facem comanda la suporti..... nu fac afacere din treaba asta... si nu mi se merita.. cand o sa fie inca vreo 5-6 doritori.. atunci o sa dam o comanda
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • keanu numa la pielea lui se gandeste ) de ce sa comande pt noi dac anu ii iese si lui ceva ) guster esti mah :P rpd le-ai dat pe tote...si tzam zis ca si mie imi trebe :P
                            .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                            Comment


                            • ok cand se strang, nu uita si de mine , pana una alta va cer o informatie unde se monteaza folii auto la pret rezonabil ?(si cat ar fi ala ?)

                              Comment


                              • Cine vrea si poate .. in seara asta dupa activitatile desfasurate pe str Muncii haidetzi in parcare la Iulius mall pe marginea lacului , acolo nu ne incurca nimeni ) . numa bine
                                .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google