Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Duminica da nu cred ca stam mult ca merem pa painball....
    ...de doi lei :p

    Comment


    • Duminica ne intalnim la ora 12 si stam la sala pana pe la 12 jumate 1 cel tarziu dupaia mergem in faget la paintball oricine ii bine venit inca 6 locuri disponibile
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • cam cat e un scor $$ la paitball ?

        Comment


        • 30 40 de lei maxim 50 in functie de cate bile
          citeste pe topicul de paintball si aflii mai multe detalii
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • Bine ma baieti va astept maine la intalnire si respectiv dupaia la paintball Intalnirea la ora 12 si dupa aceea pe la ora 1 o sa merge prin faget.
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • Salutare baieti. Vad ca nu se prea scrie pe forumul asta asa ca o sa va intreb eu de o mica problema. Nu mi se aprind stopurile decat daca apas mult prea tare pe pedala de frana, actiune care la o viteza normala m-ar da cu capul de volan. Din cate am inteles trebuie sa strang surubul de la butonul care activeaza luminile (buton care s-ar afla in partea de sus a bratului pedalei de frana)... doar ca nu prea am dat de el azi. Stiti cumva cam pe unde ar trebui sa se afle? Ah, si am inteles ca trebuie sa scot mufele de la acel buton in prealabil. Dati-mi niste sfaturi cum sa rezolv treaba ca poate ma trezesc ca ma "tzuca" unu prin trafic.
              P.S. Maine nu vin la intalnire din cauza ca lucrez asa ca va rog spuneti-mi pe forum cum sa fac. O seara placuta va doresc.
              Last edited by Maxxis; 21 March 2009, 21:06.
              Dacia Logan Laureate 1.5 dCi 2007

              Comment


              • "senzoru" ii in spatele pedalei de frana...ar trebui destrans un pic, daca nu ma insel....Tudor_cj se pricepe mai bine
                ...de doi lei :p

                Comment


                • Originally posted by mishu_wrc View Post
                  "senzoru" ii in spatele pedalei de frana...ar trebui destrans un pic, daca nu ma insel....Tudor_cj se pricepe mai bine
                  In spatele pedalei insemnand inspre motor banuiesc, nu? Oricum, cred ca ii destul de sus ca nu l-am gasit azi nicicum. Ce-i drept este acolo si un ornament care cam blocheaza vederea spre partea de mai sus, deci mai mult pe pipaite m-am dus. O sa il intreb si pe Tudor_cj in cazul in care nu ma descurc deloc. Mersi
                  Dacia Logan Laureate 1.5 dCi 2007

                  Comment


                  • sper sa ajung maine pana acolo

                    Comment


                    • Ar fi cazul... ca tot promiti dar nimic...
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • ai putea veni domnule cosma

                        cateva poze de la intalnirea din 22 martie....am fost mai multi dar din pacate mi s-a descarcat aparatul. http://picasaweb.google.com/bogdan88...eat=directlink
                        Last edited by KeanuRev; 25 March 2009, 11:07. Reason: Postare consecutiva

                        Comment


                        • uau da stiu ca era un pic jegoasa masina :P

                          Comment


                          • Sper ca pe maine sa nu fie jegoasa) Anyway.. Maine 29.03.2009 Intalnire LoganClub Cluj... Subiecte de discutie

                            1. Deplasarea la Felix in data de 15 Mai deoarece maine se inchide lista de cazare.
                            2. Deplaseara la coada lacului Tarnita saptamana viitoare pentru un gratar (daca ii vreme frumoasa)

                            Deci in concluzia prezenta ii obligatoriu ca de voie buna) Ne vedem maine pe platoul salii sporturilor in fata la parcul Babes ora este aceeasi adica 12:00. Ne vedem Maine.. sper sa reusesc sa spal putin masina ca de 1 luna incoace ii mucicosha)
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • I'l be there daca ma trezesc )

                              Comment


                              • Da pai se pare ca toata lumea vine la padure saptamana viitoare)) nu are nimeni poze? de azi?
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google