Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da nu poti face pe casco????

    Aicea in Cluj din cate stiu astea de la AutoFIG lucra destul de ieftin sau mai ieftin iti iei geamu si til pui tu...
    ...de doi lei :p

    Comment


    • Intalnire Logan Club Cluj Sala Sporturilor in fata la parcul Babes 12.10.2008 (Duminica ora 12:00)
      2004 Dacia Logan 1.4MPi
      2006 Dacia Logan 1.5dCi
      2007 Opel Astra H 1.7CDTI

      Comment


      • Am ratat intalnirea, apropo tobe sport in Cluj Napoca pe unde gasesc ?

        Comment


        • @Ciochy: pe plevnei (chiar in statia de autobuz) gasesti un atelier la care se monteaza tobe (sunt si de alea cu silence)
          ...de doi lei :p

          Comment


          • Invitatie la a III-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldovei - IASI 15 Martie 2009

            Ieri, 15.10.2008 participantii la a 50-a intalnire Logan CLub Iasi s-au decis ca in data de 15 Martie 2009, sa organizeze la Iasi aIIIa intalnire Regionala LOGAN Club din Moldova.

            Urmatoarele detalii precum programul intalnirii, cazarea, meniu mesei festive, urmeaza a fi facute publice pe acest threat http://www.loganclub.ro/forum/treia_....html?p=189108

            Dorim pe aceasta cale sa va lansam oficial invitatia de a participa la aceasta intalnire.

            Astfel va invitam sa completati lista preliminara a celor ce doresc sa fie prezenti la aceasta intalnire.

            Cu stima
            Echipa Logan CLub Iasi
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • Salutari de la logan club mioveni
              mai am nevoie de cateva voturi ca sa intru in primii 3 finalisti la concursul *******
              cine vrea sa voteze poate sa acceseze www.*******.Ro la concursul superstarcar in top 10 loganul rosu b-16-ygi
              cel mai simplu

              Comment


              • Fonomin in cluj pe unde gasesc, ca tot intreb pe la magzine de piese si se uita la mine de parca as fi nebun

                Comment


                • Salut. Eu sunt nou pe aici...Puteti sa-mi spuneti cum se anunta intalnirile? Doar pe forum?

                  Comment


                  • No baieti facem o spontana azi la 12??? La Sala hai ca is si eu liber acuma am aflat.

                    Comment


                    • Hai sa ne intalnim vineri (21:10:2008) la 18:00 la sala sporturilor

                      1)Mishu_wrc
                      ...de doi lei :p

                      Comment


                      • Sunt nou pe aici... As veni si eu la o intalnire ;)

                        Comment


                        • Ramane stabilit Vineri intalire o sa discutam si cine vrea sa mearga la tg. Mures la prezentare.



                          1 Mishu_wrc
                          2 KeanuRev
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • La ce ora vineri?
                            Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

                            Comment


                            • La prezentarea de la tg mures o sa merg si eu sambata impreuna cu raduprov. Poate ne vedem.
                              Ambition

                              http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                              Comment


                              • ... Bimbo ca lucru vineri

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google