Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ca de obicei Kenule?
    2004 Dacia Logan 1.4MPi
    2006 Dacia Logan 1.5dCi
    2007 Opel Astra H 1.7CDTI

    Comment


    • Revin Azi a avut loc ce-a de-a 10 Intalnire LoganClub Cluj Din pacate vremea nu a tinut deloc cu noi si a fost total schimbatoare... La inceput a plouat cu galeata dupa aceea a venit o ploaie dinaia mocaneasca parca nu se mai termina:|. Anyway nu am reusit sa ne strangem decat 3 persoane. De fapt eu si cu inca 2 din fericire membri noi.. Cei vechi) ii cam uda ploaia si le-a fost frica sa nu se ude la oO. Cam asa a decurs intalnirea de sapt asta.. Sa speram ca data viitoare va fi mai bine.
      Attached Files
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • Cam slabutz mai colegi...Demult nu am mai povestit pe aici...Da nu prea am timp cu serviciu si alte treburi...Din pacate...Duminica nu ii o zi favorabila pentru mine sa vin la intalniri... ca as veni sa mai povestim una alta...Mi cam dor si mie de o intalnire ..Trebuie planificata una de "sefu nostru" Keanu...Una puternica si sa ne aduna toti sigur nu neaparat la sala sporturilor....(sa scrie fiecare un loc prin zona clujului..Si inafara nu ii problema...Si o zi preferata de ei. PS : sa va uitati si la meteo ce zice ))) ... ) mie deocamdata nu imi vine o idee fixa unde m-as duce dar sa vedem ce zice lumea si o sa face sa fie bine... ;) stiu ca am scris cam mult ..Dar mno mai rar si mult ii mai bine decat deloc )))
        Last edited by KeanuRev; 15 December 2008, 00:03. Reason: Limbaj mirc
        .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

        Comment


        • Maine Ora 12 Intalnire LoganCLub De 1 Iunie sa vedem cati ne strangem sa speram ca nu ploua ca doar vrem sa batem si recordul la cel mai mare desen pe asfalt. Va astept Duminica ora 12 pe platoul Salii Sporturilor In fata la parcul babes.
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • hohoho baieti, abia acum la 12 m-am trezit. Am fost in Debrecen ieri si m-a prins o ploaie la intoarcere de am invocat toate divinitatile, si am ajuns in cluj abia la 2 jumate noaptea.
            Dacia Logan Prestige, 1.6 16V, gri comet...

            Comment


            • O na lasa.. Ca si eu mam pus sa dorm la ora 6:30 azi dimineata dar tot mam trezit sa ma duc. Oricum a fost super. Participanti am avut destui nu stiu exact vre-o 9 sau 10 daca nu ma insel. O sa pun mai tarziu poze ca am uitat aparatul in masina
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • hai keanu ca asteptam pozele )
                .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                Comment


                • Na bine ma baieti revin cu detalii de la intalnirea de ziua copilului adica 1 iunie Am avut 9 participanti si ulterior 10 . A fost super bine dar din pacate foarte foarte cald daca data trecuta a venit o ploaie dinaia sanatoasa de data asta a fost foarte cald. Trebuie sa gasim alta locatie sa mergem si la o terasa.. Intre timp nu doar la masini. CUm ar fi la chios sau ceva de genul asteptam pareri. Mai jos am pus cateva poze de la intalnire.
                  Attached Files
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • Si filmuletu...

                    ...de doi lei :p

                    Comment


                    • Da frumos multumim mishule Imi place finalul ;))
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Duminica 07.06.08 Intalnire LoganClub La CHIOS !!! Acolo in parcarea de la chios unde sar copii aia pe trambulina aia vietii. AMales locatia asta deoarece dupa ce ne strangem toti putem sa ne racorim cu un mic suculetz. Numai bine Va astept la ora 12.
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • Azi nu va onorez cu prezenta am de mers la un BOTEZ da ne vedem saptamana viitoare.

                          Comment


                          • Eh am fost vre-o 5 bucati nu am fost multi dar a fost select am vazut un nou prestige CU COTIERA ORIGINALA.. Nu ii normal baiatu a dat o caruta de bani.. Din pacate am uitat aparatul acasa.. Ca de obicei.. Ne vedem la viitoarea intalnire...Mitty are amenda.. + 2 puncte penalizare.. Daca la viitoarea intalnire nu se prezinta se dubleaza amenda si punctele..
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • Am inteles , imediat raman fara carnet )

                              Comment


                              • Salut, cand face-ti urmatoarea intalnire ca as vrea sa vin si eu... Sunt din Nasaud si chiar mi-ar place...Nu am fost la nici o intalnire pana acuma... Am un Prestige 1.6 16v remapat...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google