Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KeanuRev View Post
    Avand in vedere ca ii posibil ca pe Duminica sa avem Stickere/Suporti de Numere Am zis ca sa mai realizam o intalnire Duminica 10.02.2008 Astept Raspunsuri care se afirma ca vine? Haideti lume vreau sa fim mai multi ca data trecut 10 minim !!!
    ok am sa vin si eu dar de la ce ora???

    Comment


    • Originally posted by robotu_gyj View Post
      ok am sa vin si eu dar de la ce ora???
      Aceeasi ora adica ora 12 scrie si la signature
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • poate trecem si noi cu loganul rosu cu negru de cluj
        Team CSR[/FONT]

        execut sisteme audio profesionale,body kit-uri custom tel:0757709912

        Comment


        • Haide-ti fratilor ca de cand vreau sa mai "fur" si io ceva idei. Si de la voi chiar este ce.
          Give a man a knife and he will survive give a man an axe and he will be a king

          Comment


          • I-o ma retrag nu am masina numa luni mi-o dau astia din serivice si is schiop de un picior. nu am cu ce ajunge numa dak nu vine KEanu dupa me.

            Comment


            • Stickere/ Suporti Intarzie

              ) Ma daca esti in plopilor la Pretina viu )) pana in marasti mi cam tarsa sa viu abia ma trezesc la 11 jumate sa ajung pe 12 dapey daca vin pana in marasti ii cam bai



              Am si o veste foarte proasta din pacate NU vor ajunge Suporti de numere din pacare la fel si stickere dar, facem cheta de inca 1 leu de persoana pentru taxele postale avand in vedera ca. virgula coletul ii 15 lei transportul doar. Pune cine vrea Vam pupat :* :* Si va astept DUMINICA ORA 12 pe Platoul Salii Sporturilor in Fata la PArcul Babes !
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Daca ma provoci COSTEL(keanurev) am sa vin..nu promit 100% k vin dar incerc ;)

                Comment


                • Te traji pe fesse ma ce ti sa te arunci pana in marasti 10 min capoi acas ma duce ceva coleg care merge incoace. ))

                  Comment


                  • Sa vina filmuletele )

                    PS: Licu trimite filmuletele sa le pun pe youtube (ID: mishu_wrc)
                    ...de doi lei :p

                    Comment


                    • Filmuletele de la liculicu







                      ...de doi lei :p

                      Comment


                      • Ce bine dormeam la ora aia

                        Da unde ati fost ma de ati ajuns prin FLORESTI????????

                        Comment


                        • Originally posted by sebi4fc View Post
                          Ce bine dormeam la ora aia

                          Da unde ati fost ma de ati ajuns prin FLORESTI????????
                          Am fost in Lona...la niste liniute

                          PS: te-am sunat pe la 11:30 da nu ai raspuns
                          ...de doi lei :p

                          Comment


                          • Poze Intalnire Logan Club Cluj Editia a 5 a

                            A fost super oricum Chiar daca am fost putini Recuperam DUminica vin si stickerele si suporti o sa fie mai bestial duminica sa tina vremea cu noi numa;) si o facem calumea o sa revim mai tarziu cu ceva poze si eu



                            Si am revenit cu poze si am avut si un membru nou la intalnire pe licu ;) bine ai venit.
                            Duminica viitoare speram sa ajunga si Stickerele/Suporti de numere si vedem montam si ce mai facem a fost un numar de 6 persoane printre care si robotul cu honda, am facut o mica plimbare pana in Lona( 7-8 Km de Cluj ) am baut un suc si am venit inapoi a fost frumos speram ca duminica viitoare sa fie un numar mai mare.
                            Attached Files
                            Last edited by KeanuRev; 10 February 2008, 23:30.
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • pune si filmuletele keanule sa ne vedem in actiune
                              http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google