Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    speram ca vor fi mai multi din cei care promit data viitoare
    1,5 dci ambition

    Comment


    • #92
      Scuze da am uitat uite acum ca citesc mi-am dat seama ca azi trebuia sa vin))) si eram chiar acolo aproape in Plopilor))) De fapt am uitat ca azi i duminica))))))... KeanuRev sa iti dau nr meu de tel dat viitoare sa im idai un apel sa imi amintesc

      Comment


      • #93
        daca nu eram plecat din localitate eram si eu prezent......imi pare rau ca nu am putut veni......next time !

        Comment


        • #94
          Rog organizatorul de intalniri ca la prima intalnire sa va intrebe pe toti daca vreti suporti de numere "LoganClub" si eventual sa stranga banii de la doritori, aici detalii.
          In tara momentan.

          Comment


          • #95
            Salutare!
            @KeanuRev...unde gasesc in Cluj un magazin specializat in audio auto (golanelu meu a venit doar preechipat radio si as vrea sa iau cate ceva)?
            multumiri

            Comment


            • #96
              Originally posted by horiavd View Post
              Salutare!
              @KeanuRev...unde gasesc in Cluj un magazin specializat in audio auto (golanelu meu a venit doar preechipat radio si as vrea sa iau cate ceva)?
              multumiri
              Salut omu BIne ai venit pe forum Eu mi-am pus instalatia si subwooferul la Audio Top daca vrei vin cu tine intr-o zis sau mai este ceva magazin langa aeroport unde sunt halele acelea. AIci ai nr meu 0743028440

              Haidetzi Oameni ati auzit ce a zis @CosTin87SIE Facem o lista separat aici cu cei din cluj care vor Stikere respectiv Suporti Numere ! Duminica Ora 12 Intalnire LoganClub Sala Sporturilor In fata la Parcul babes Mai multe detalii aici

              Lista fiind urmatoarea :

              1. KeanuRev - 1 Set Stickere/2 buc Suporti Numere
              2. sebi4fc - 2 buc Suporti Numere
              3. mitty - 1 Set Stickere/ 2 buc Suporti Numere
              Last edited by KeanuRev; 29 January 2008, 22:00.
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #97
                voi fi acolo ! pe Duminica.....

                Comment


                • #98
                  B kenu la 12 nu e bine ma ca nu ma tresesc la ora aia

                  Comment


                  • #99
                    dECI IARASI MAINE LA 12 LA SALA SA DAI UN TEL KEANU Sa Ma TREZESC

                    Comment


                    • La 12 voi fi si eu prezent pe platoul Salii Sporturilor

                      PS: mai vin si cu un prieten cu o HONDA
                      ...de doi lei :p

                      Comment


                      • Misu il provoc la duel pe pretinu ala cu honda de abia astept

                        Comment


                        • Originally posted by sebi4fc View Post
                          Misu il provoc la duel pe pretinu ala cu honda de abia astept
                          Linistit, da vezi ca are 1,4 si 86cp
                          ...de doi lei :p

                          Comment


                          • Stiu ca are 86 si eu am 84cp si el i mai gras ca mine cu vreo 5 kg)))))))))

                            Comment


                            • A fost super azi ce-a de-a 4 Intalnire LoganCLub CLuj au participat destul de multi oricum parerea mea ca a fost cea mai tare dintre toate si vremea a tinut cu noi. Sa promis un filmulet cu intalnirea si sper sa reusesc mai spre seara sa pun mai multe poze.
                              Attached Files
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • Originally posted by sebi4fc View Post
                                Stiu ca are 86 si eu am 84cp si el i mai gras ca mine cu vreo 5 kg)))))))))
                                Eee da masina mea ii mai usoara cu vreo 10kg si recuperez

                                PS: Salutare la toti forumisti...pun si eu doua poze: una cu masina mea si una de la intalnire
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google