Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Io am prins ceva de lucru asa ca voi intarzia, sper ca pe la 20:30 sa fiu acolo
    ...de doi lei :p

    Comment


    • #17
      Si se pare ca azi a fost prima intalnire din Cluj.. desi am fost destui de putini adica 4 la numar nu mam intalnit numa cu @mishu_wrc si cu @moshutzzu a mai fost inca cineva.. dar am intarziat un piq si se pare ca nu a mai avut radbare sa astepte eh in fine speram ca pe viitor sa fim mai multi iesim la un drift) @sebi4fc din pacate ii racit:| deci nah lasa ca ii bine primul pas o fost mai important vedem ce a fi de acolo mai inainte si @flopy_net a fost silit sa mearga in orash)
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • #18
        FIrst Meeting Cluj

        Some pictures:P is nasoale ca nu am avut aparat..:|
        Attached Files
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #19
          bravo bravo...sincere felicitari...:p .....asa cum ai spus la inceput e mai greu..dar incet incet...se formeaza o comunitate mare.....spor la treaba in continuare
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • #20
            Eu numa cu @KeanuRev m-am intalnit ca am intarziat si eu un pic (pe la 20:40 am ajuns). De seby stiam si io ca lo doborat o "simpla raceala") , dar las ca sa face bine si ne va onora si el cu prezenta.

            PS: cred ca trebuia pusa intalnirea sambata sau duminica asa mai pe dupamasa sau mai de dimineata

            PS(pt. seby): nu o mai fost subaru
            ...de doi lei :p

            Comment


            • #21
              Fratilor adunarea ad-hoc nu merge incercati sa o puneti in week-end cumva sau vorbiti din timp sa aibe lumea timp sa se uite pe forum ca asa nu va veti strange niciodata , repede .

              Oricum va urez toate cele bune si sa aveti cati mai multi loganisti la intalnire .
              "cromul este placerea mea"
              "cui nu-i place , valea"

              Comment


              • #22
                Ba fratilor scz ca nu am venit da si acuma is acas cu ceai fierbinte si punga de mediacamente dupa mine sper sa scap de gripa asta ca de 3 zile ma tine la pat.

                Comment


                • #23
                  Eh lasa Fate bine si data viitoare o tinem intr-un wekend sau sapt viitoare candva de dimineatza sa nu mearga lumea la lucru sa nu fie beteaga;)etc:P
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #24
                    ne-om intalni anu viitor...ca nici io nu am avut cum sa vin...am avut de degustat ceva vin tare bun si nu mi-am gasit sofer :P scz baieti
                    .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                    Comment


                    • #25
                      Nu ca patasti)
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • #26
                        poate ca daca se organiza azi veneau mai multi, cel putin eu puteam sa vin........astept o data viitoare.........

                        Comment


                        • #27
                          Ma gandeam sa fie undeva intre Craciun Si revelion Miercuri de ex a 3 a zi de craciun cati merg la job si cati pot sa vina astept raspunsuri pe mess si aici pe forum Ora 12 sa se trezeasca toti si sa nu fie prea intuneric
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • #28
                            miercuri e OK, sa vedem cine se mai anunta, eu aduc prajutura ........si MCV-ul meu )

                            Comment


                            • #29
                              E bine miercuri
                              ...de doi lei :p

                              Comment


                              • #30
                                De n-om fi prea obositi dupa colindat ne-om vedea

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google