Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    ca să mai intru şi eu pe-aici, să vedem de-o întâlnire. Propuneţi o zi/o oră ?

    Comment


    • #77
      Originally posted by moshutzzu View Post
      mah cand sanunta peste 15 grade mah avetzi si pe mine la meetinguri... )
      Ai slab esti ) si daca is 14 nu vii?) hai ma nu fii kitra sapt viitoare in wekend inainte de sesiune)) dupa cologviale
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • #78
        cei care mai urcati filme pe youtube, folositi la tags urmatoarele cuvinte:
        " numele orasului tau logan drift exhaust toba sport tuning crash viteza dacia sunet drifting raliu rally chiptuning intilnire " si orice alte cuvinte iti mai trec prin cap pentru a atrage vizitatori ;)
        am dat un search "intilnire logan" si am constatat cu stupoare sint filme doar de la timisoara
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #79
          CIne Poate DUminica Ora 12 sa vina la ce-a de-a 3 intalnire LoganCLub CLuj ? In parcare la Billa ?
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • #80
            Hai mai bine la Sala Sporturilor pe platou, ii mai fain acolo...

            PS: fac tot posibilu sa viu
            ...de doi lei :p

            Comment


            • #81
              de obicei sunt în Bistriţa in week-enduri; dacă ar fi în zilele de luni, marţi, miercuri, (seara) probabil că aş putea ajunge şi eu

              Comment


              • #82
                poate am sa vin si eu ,cum am promis dar am vandut loganu si vin cu golfu
                1,5 dci ambition

                Comment


                • #83
                  Si avand in vedere ca mishu vrea la sala sporturilor adunarea va fi pe platou salii sporturilor in fata la parcul babes duminca ora 12

                  Originally posted by calint View Post
                  poate am sa vin si eu ,cum am promis dar am vandut loganu si vin cu golfu
                  Te asteptam si cu golfu) doar ca in alt loc in fata la parcul babes;)

                  Originally posted by electronistul View Post
                  de obicei sunt în Bistriţa in week-enduri; dacă ar fi în zilele de luni, marţi, miercuri, (seara) probabil că aş putea ajunge şi eu
                  O sa facem si in timpul saptamanii ;) dar deocamdata ramane in wekend te asteptam cat mai curand
                  Last edited by SUPERCAR; 17 January 2008, 13:31.
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #84
                    Acuma duminica??? dak nu is la FELIX vin si eu

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by KeanuRev View Post
                      CIne Poate DUminica Ora 12 sa vina la ce-a de-a 3 intalnire LoganCLub CLuj ? In parcare la Billa ?
                      NEO tata, nu asa se da adunare! cum adica "cine poate" ? corect era:
                      duminica la ora 12 in locatia x, nu apari, te cautam noi si vai de vopseaua ta!
                      amu voi sinteti la inceput, trebuie sa tragi putin de ei, sa-i obligi, cu forta ...
                      in timisoara nici nu ne mai sinchisim sa citim forumul, se stie deja ca simbata la ora 16:00 la stadion e adunarea
                      se anunta 5 pe forum si la intilnire ajungem 12
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • #86
                        Sunteti invitati sa participati la intalnirea nationala nr.2 care va avea loc pe data de 8 martie 2008 la Paltinis. Daca nu doriti sa ramaneti peste noapte va asteptam macar la intalnire.
                        Daca doriti sa participati inscrieti-va pe lista impreuna cu optiunea dvs.

                        Va asteptam!

                        Comment


                        • #87
                          OFFTOPIC dar nu ma pot abtine... daca toate topicurile de intalniri se cheama "Intalnire loganclub X", de ce voi ati pus meeting cluj?

                          Comment


                          • #88
                            KeanuRev numai posta consecutiv de 3 x,editeaza si tu postul sau astepti pana se mai posteaza ceva.

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by iuli81 View Post
                              OFFTOPIC dar nu ma pot abtine... daca toate topicurile de intalniri se cheama "Intalnire loganclub X", de ce voi ati pus meeting cluj?
                              Asa a fost.. de la inceput.. ii bai ? ca ii meeting CLuj si nu ii Intalnire Logan club? pana la urma asta conteaza?
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • #90
                                Si a avut loc. Si ce-a de-a 3 a intalnire Logan Club din pacate au fost doar 3 membri :| din care 2 cu masini. Sa speram ca vom fi mai multi data viitoare
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google