Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vad ca sta bine treaba cu loganurile.......mult succes baieti !

    Comment


    • Pai nu toti ne permitem SEAT) ne pare rau Vlad_C cred ca de la mine ai vazut.. nu esti student pe bulevard?
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • ba da, in zona rezidentiala "munci" din insulele someseni :P

        Comment


        • mama ei de facultate :P
          http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

          Comment


          • Mda.. pai majoritatea tot pe acolo suntem) ti-am vazut masina pe la scoala.. si deaia te-am intrebat.. ca, cum ai ajuns pe loganclub.
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • .... Poly ....

              Comment


              • , as fi venit duminica asta, dar inca masina e in lucru, se misca bine baieti de la dacia, ii recomand!
                p.s. cu fiat panda ma primiti? )

                Comment


                • Intrebare, nu doreste nimeni ceva piese sau alte alea de la Silviu de pe forum, ca sa injumatatim transportul ...

                  Comment


                  • Originally posted by Ciochy View Post
                    Intrebare, nu doreste nimeni ceva piese sau alte alea de la Silviu de pe forum, ca sa injumatatim transportul ...
                    In principiu nu avem nevoie de nimic pt ca il avem pe Tudor_cj...el are de toate...

                    Comment


                    • am luat de la un Tudor B filtru de habitaclu o fi acelasi om ?
                      Last edited by Ciochy; 21 February 2009, 20:52.

                      Comment


                      • Nu. Sunt 2 persoane diferite.
                        Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

                        Comment


                        • Tudor B are preturi cam.... mari sa zicem asa... daca nu te interesezi putini si nu participi la intalniri.. asta este Anyway maine intalnire LOGAN CLUB CLUJ ora 12.. locatia acceea.. va astept intalnirea nr.. 28 daca nu ma insel.. Ce anume vrei sa comanzi de la Silviu ?
                          Last edited by KeanuRev; 2 March 2009, 19:45.
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • pai e un pic mai nasol cu intalnirile de duminica, eu de obicei tai tai de vineri catre casa si vin numai duminica dupamasa, dar cand raman in cj am sa incerc sa vin si eu la intalnire , de la silviu imi trebuiau niste piese de plastic de la parasolar.

                            PS: Este vreun SChrot/dezmembrari auto in jurul clujului ?
                            Last edited by KeanuRev; 7 March 2009, 20:33.

                            Comment


                            • Care stie cat m-ar costa (aprox)...si unde as putea sa imi prelungesc capota ???
                              .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                              Comment


                              • Salutare... tin sa va reamintesc sau sa va informez ca pe data de 15 martie 2009 va avea loc a 3-a intalnire regionala din moldova ce se va tine la iasi in fata palatului culturii incepand cu ora 11 ...pt mai multe detalii consultati pagina dedicata acestei intalniri http://www.loganclub.ro/forum/treia_...9-t7448p9.html va asteptam!!!
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google