Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La multi ani!

    De ziua noastra, a barbatilor, va doresc distractie maxima, bere buna, benzina premium si sa vi se spele... parbrizu' (ca in attach ) !
    Attached Files
    :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

    Comment


    • Eu va doresc La Multi Ani si... stergatoare de parbriz:
      Attached Files

      Comment


      • )))))))))))) Foarte tare!
        Work is for people who don't have time to play golf

        sigpic

        Comment


        • Mah alea-s Aerotwin-uri?
          :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

          Comment


          • CU scuzele de rigoare vreau sa stiu cand va intalniti voi si unde in cluj .....si daca sunteti interesati de LED-uri de interior si exterior (plafoniere,pozitii ,lampa numar,etc.)......eu as veni ,v-as prezenta si monta celor care doresc......cu multumiri ....
            Led-uri auto de orice tip,senzori de parcare,instalatii xenon.0740 146 883

            Comment


            • Salut,
              Nu ai de ce sa-ti cer scuze ca nu deranjezi pe nimeni.
              Ne gasesti in fiecare duminica de la ora 17.00 pe platou la Sala Sporturilor.
              :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

              Comment


              • Chiar ne bucuram!

                Comment


                • Atunci Duminica asta am sa vin......dar am vazut ca e ceva festival acolo,acum....parca al berii CIUC!!!!....schimbati locatia ????
                  Led-uri auto de orice tip,senzori de parcare,instalatii xenon.0740 146 883

                  Comment


                  • NU stiu daca o sa fie intalnire, pentru ca se face intalnire la Felix. Eu din pacate sunt cu falca umflata si pe antibiotice si nu am putut sa merg. Mi-am operat un dinte si doare al dreaku. Nici nu ma lasa sa dorm.
                    OF! Si cand ma gandesc la astia ai mei, ce mai sufera pe la Felix!

                    Cand e festival, de obicei intalnirea se tine mai in amonte unde era baruletul ala.

                    Comment


                    • Zice Razvan ca se-ntoarce gasca deja de la Felix... Ar trebui sa ne intalnim ca de obicei, la 17!
                      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                      Comment


                      • Si in extrasezon te scoate afara din camera la 12?

                        Comment


                        • eu am fost prin zona la 17,30 dar nu erau nici macar 2 logan-e unul langa altul.....deci am inteles ca nu a venit nimeni......si aveam tolba plina de LED-uri..)....lasa ca va prind data viitoare...numai bine si respect.
                          Led-uri auto de orice tip,senzori de parcare,instalatii xenon.0740 146 883

                          Comment


                          • pai nu gasesti pe nimeni daca nu se tine intalnire, urmareste forumul ca se posteaza pe aici daca este intalnire. sapt viitoare ne prinzi acolo;)

                            Comment


                            • Pai nu s-a tinut ca nici eu nu ajungeam la intalnire... nici calin... + de asta a plouat pe la 5...
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • tzaga@ da-mi pe pm un nr si vin eu la tine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google