Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai mai baieti ceva poze de duminica de la intalnire nimic? pareri cum o fost cati au fost hai ca is curios...
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • Curiozitatea a omorat pisica.Am fost fost vreo 8,bineinteles cei mai activi membri.Poze NU,pentru ca n-am avut fotograf oficial.Oricum a fost pe baza de repede,dar OK.

      Comment


      • pana la ce ora a-ti stat ? eu am avut examen de la 4-6 si am zis ca la 6 nu avea rost sa mai vin pana acolo.

        Comment


        • Haideti baieti fiti mai activi.....duminica ce facem? Ne bagam la un gratar? Ce ziceti?

          Comment


          • La vremea care este,cred ca vom amana gratarul.Eu zic sa ne vedem la baraca la ora 5.Ciochy,intotdeauna stam cel putin pana la 7.

            Comment


            • Ce vreme baieti?) Ii cald si soare nu a plouat de cand is aici deloc) Propun sa lasam gratarul pe sapt viitoare deoarece se termina si sesiunea de restante si ajung si eu in tara.
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • caline atunci ramanem la baraca de la 5???

                Comment


                • Nunu...vroia sa zica ca ne intalnim la ora 5 acolo unde ne intalnim de obicei...la crisma aia!

                  Comment


                  • Da,ramanem la baraca de la ora 5.

                    Comment


                    • Baieti azi nu am cum sa va dau mesaje) ca imi ia cam multi bani da intelegeti voi va intalniti acolo unde zice calin... dupa ce vin o sa facem in alt fel.. o sa vedem daca le convine la toti.
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Cine vine sambata la Street Team Tuning Event la Iulius Mall? Eu o sa vin cu cativa prieteni sa participam la proba de indemanare. O sa ajungem de vineri seara. Are cineva chef sa iesim la un suc prin oras atunci? Mai ales ca nici unul din noi nu cunoastem Clujul. Daca vrea cineva sa-mi lase un nr de telefon pe pm sa-l sun vineri cand ajung ar fi interesant
                        sigpic

                        Comment


                        • Nr tel Calin65, organizator intalniri CJ: 0742225462, vb cu el sa organizati impreuna o intalnire chiar cand ajungeti in cluj, sa va asteptam cu bratele deschise :P. Eu o sa vin la sustinerea loganclub sambata!

                          Comment


                          • Las ca tre sa intre keanu si organizeaza el...eu unu vin la un suc...si la incurajari sambata ca mai sunt si membri de pe forum de aici din cluj care participa
                            ...de doi lei :p

                            Comment


                            • Eu ajung in tara Joi dupa masa.. deci vineri ne putem intalni linistit o sa facem o intalnire fulger vineri seara sa vedem cati ne strangem si ce va fi.. facem o iesire undeva la polus ma gandesc... care pot sa vina.. oricum mai postez joi cand ajung in tara.
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • Ne putem lauda ca intra pe forumul nostru strainii iti dai seama?! mai invata si romana sa putem comunica.. frate ce tare! Prin ce stat esti domnu Keanu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google