Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai ca se poate sa fim si mai multi .....mersi de poze si filmuletz ;)

    Comment


    • Pe saptaman viitoare batem recordu om fi vreo15

      Comment


      • Sal unde se fac intalniri in cluj ca s-ar pute sa vin si yo peste vreo 2 saptamani,loganclub iasi,,,
        God is my copilot

        Comment


        • Originally posted by b76sbl View Post
          Sal unde se fac intalniri in cluj ca s-ar pute sa vin si yo peste vreo 2 saptamani,loganclub iasi,,,

          Pe platoul salii sporturilor.. pe langa strada PLOPILOR, in fata la parcul Babes. te asteptam.
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • Saptamana aceasta Intalnirea va avea loc SAMBATA !!! Pentru cei care vor dupa aceea sa facem o vizita la expozitia sau ce va fi la Polus Center. O sa revin zilele astea cu ora exact. Intalnirea se va desfasura tot in acelasi loc adica pe Platoul Salii Sporturilor in fata la parcul babes. Va astept.


            Ordinea de Zi :

            1. Strangerea de Bani pentru - Felix
            - Produsele Comandate : prelungire bord, aparatori noroi, inele aeratoare, folii prestige, etc

            2. Metode de promovare a forumului - Fluturasi
            - Stickere

            3. Viitoarele intalniri ce se vor desfasura la tarnita, valea ierii.. etc
            Last edited by KeanuRev; 9 April 2008, 23:37.
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • Sambata 12.04.08 La ora 12:00 va fi intalnirea. Va astept cu buzunarele deschise)
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Hello hello....demult nu am mai dat paici...:P ce mai zicetzi voi..si io am fo ieri la POLUS da scumpu de keanu so zgarcit la un mesaj ) sa stiu ca sunteti si voi acolo... ;) pote ne int azi
                .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                Comment


                • Eeee...si inca o chestie...vreau sa imi pun blitzuri (becuri alb-albastre am pus deja) datzi idei unde le-as putea pune blitzurile... ? :-??
                  .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                  Comment


                  • Originally posted by moshutzzu View Post
                    Eeee...si inca o chestie...vreau sa imi pun blitzuri (becuri alb-albastre am pus deja) datzi idei unde le-as putea pune blitzurile... ? :-??
                    Ce blituri? Poate vii si tu duminica la Intalnire sa ne minunam si noi . Te asteptam.
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • DUMINICA 20.04.08 Intalnire LOGAN CLUB EDITIA A 10 A hai sa o facem si de data asta lata.. Stabilim acolo mai multe detalii legat de felix si de gratar cand o sa il facem.. Va astept in Numar mare.. speram sa fie timp frumos daca nu ne descurcam noi. Astepam si noi membrii saptamana asta o sa impart cat de multi fluturasi ca avem. Asa ca... ce mai ramane de facut? DUMINICA INTALNIRE LOGANCLUB CLUJ. o sa va arat si noile mele stickere care sunt UNICE pot sa ma laud. Lista nu are rost.. sper sa vina si membrii care nu au mai participat demult licu.. marius.. moshu... si radu. O sa aduc APARATUL !!! acuma sunt sigur ca nu il uit acasa;). si pentru cei care nu stiu Intalnirea va avea loc pe Platoul salii sporturilor in fata la Parcul Babes. O sa fie acolo vre-o 14 - 15 loganuri. Ulterior. daca vreti facem o plimbare pana la tarnita carea vrea sa vina si facem si acolo poze.. deci baieti masinile curate si haideti la intalnire. Numai bine, Cu respect KeanuRev ;)
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Originally posted by KeanuRev View Post
                        Ce blituri? Poate vii si tu duminica la Intalnire sa ne minunam si noi . Te asteptam.
                        blitzuri mah....stroboscoape........o idee ii sa le pun in m,asca chiar in colturi sunt 2 gauri in care le pot prinde.. nusht sa vad.....mi cumva si de politie ca ...mno pretuiesc talonu la masina :P
                        .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                        Comment


                        • Super de un ti le-ai achizitionat si cu cat locuri se gasesc in bara de jos langa proiectoare acolo ar fi tare hai duminica sa vedem cum arata
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • Duminica de la 12 nu keanule??

                            Comment


                            • Duminika la 12 is prin salaj...sambata daca vretzi... :|...numa sa mi le montez :P
                              .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                              Comment


                              • Originally posted by KeanuRev View Post
                                DUMINICA 20.04.08 Intalnire LOGAN CLUB EDITIA A 10 A hai sa o facem si de data asta lata.. Stabilim acolo mai multe detalii legat de felix si de gratar cand o sa il facem.. Va astept in Numar mare.. speram sa fie timp frumos daca nu ne descurcam noi. Astepam si noi membrii saptamana asta o sa impart cat de multi fluturasi ca avem. Asa ca... ce mai ramane de facut? DUMINICA INTALNIRE LOGANCLUB CLUJ. o sa va arat si noile mele stickere care sunt UNICE pot sa ma laud. Lista nu are rost.. sper sa vina si membrii care nu au mai participat demult licu.. marius.. moshu... si radu. O sa aduc APARATUL !!! acuma sunt sigur ca nu il uit acasa;). si pentru cei care nu stiu Intalnirea va avea loc pe Platoul salii sporturilor in fata la Parcul Babes. O sa fie acolo vre-o 14 - 15 loganuri. Ulterior. daca vreti facem o plimbare pana la tarnita carea vrea sa vina si facem si acolo poze.. deci baieti masinile curate si haideti la intalnire. Numai bine, Cu respect KeanuRev ;)
                                La ce ora kenule??
                                2004 Dacia Logan 1.4MPi
                                2006 Dacia Logan 1.5dCi
                                2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google